Ako čistiť topánky?

Tipy ako čistiť topánky?

Ako vyčistiť adidas ZX Flux?

Letné tenisky s priedušnou sieťkou sú jedne z najlepších vysokoteplotných topánok na dlhé, mestské prechádzky. Sú pohodlné, priedušné, majú fantastický, farebný dizajn a dobre sa hodia do streetwear štýlu.Majú len jeden problém. Ide o čistenie textilneho materiálu tenisiek. Určite je to problém?
Viac: adidas ZX Flux čistenie

Ako čistiť tenisky adidas Superstar?

Topánky sú našou vizitkou. Musia byť úhľadné a čisté- len také nas budú zdobiť, adidas Superstar sú veľmi pohodlné, ale také časti ako vrch v tvare mušle a podrážka sa môžu rýchlo zašpiniť a nažltnúť.Ako odstrániť nečistoty toho typu? Poradíme!
Viac: adidas Superstar čistenie

Ako čistiť Converse?


Ako čistiť New Balance?

New Balance sú najpopulárniejšie streetwear tenisky od niekoľkých sezón.Nosíme ich radi, pretože sú pohodlné a sú skvelým doplnkom do rôznych módnych štylizácii. Avšak kvôli častému noseniu môžu potrebovať častejšie čistenie. Čo treba robiť aby sme naše obľúbené tenisky rýchlo nezničili?
Viac: New Balance čistenie

Ako čistiť Air Maxy?

Air Max tenisky sú investíciou. Na mnohých on-line fórach múžeme prečítať komentáre, že sa dajú prať v práčke. Rozhodne nie! Ak chcete, aby vaše kicksy slúžili dlho (3 roky alebo viac), musíťe sa o ne starať. Správne čistenie a údržba ich dlhodobo udržiava v dobrom stave.
Viac: Nike Air Max čistenie

Ako čistiť Timberland?

Obuv znački Timberland je jedna z najpopulárnejších jesenných a zimných obuvi. Niet divu - jeho vynikajúca kvalita a nadčasový štýl zaručujú pohodlie a komfort pre dlhé roky používania. Avšak, aby sa to stalo, topánky Timberland potrebujú náležitú starostlivosť a čistenie. Ako ich udržať v čo najlepšiej forme?
Viac: Timberland čistenie

Ako čistiť semišové topánky?

Vyrástla Ti mláka náhle spod zeme? Alebo možno počas prechádzky váš milovaný pes vyjadruje svoje pocity a otiera si nohy do každej možnej časti vášho šatníka? Semišové topánky sa ťažko čistia, ale nehovorte im nie! Existujú spôsoby, vďaka ktorým budú Žiari%t ako nové.
Viac: Čistenie semišovej obuvi

Ako čistiť látkovú obuv?

Špinavé – hodím do práčky!" Ak si myslíte, že je to jediný spôsob, ako priviesť svoju obľúbenú topánku do stavu použiteľnosti, potom ... odpustite, ale mýlite sa. Objavte ďalšie bezpečné spôsoby čistenia materiálovej obuvi. Povieme vám, čomu treba venovať pozornosť, čo následovať a akých zvykov sa vyhnúť ako ohňa. Dajte svojím obľúbeným materiálovým topánkam nový život!
Viac: Čistenie obuvi z látky

Ako čistiť biele topánky?

Milujete ich úprimnou láskou, ale bojíte sa ich obliecť bez toho aby ste pozerali stovky rôznych predpovedí počasia? Vytiahnite svoje obľúbené biele topánky z vášho šatníka a poďte! Poznáte najlepšie spôsoby čistenia a žiadna špina pre vás nebude strašná. Poradíme vám, ako efektívne odstrániť tvrdohlavú nečistotu a vyhnúť sa zažltnutiu škvŕn, aby vaše topánky dlho žiarili bielou farbou.
Viac: Biele Topanky Čistenie

Ako čistiť čierne tenisky?

Tieto topánky vyzerajú skvele prakticky s každým typom oblečenia – s džínsami, teplákovými nohavicami, ako i šatami a koženou bundou. Aby takýto outfit dobre vyzeral, nestačí ho však len dobre skombinovať. Nevyhnutnosťou je i pravidelné čistenie
Viac: Ako čistiť čierne tenisky

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]