Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Panske Tenisky Na Behanie

Máte radi aktívny život? Športujete? Ľúbite sa módne obliekať a všímate si použité pri výrobe obuvi a oblečenia technológie? Pozrite si najnovšie modely pánskej bežeckej obuvi. Šport sa spája s designom – takáto obuv je vhodná nielen na tréning. Môžete ju pokojne zladiť aj so streatwearovou štylizáciou.

Be free

Nike Free je model určený pre milovníkov estetiky. Obuv je veľmi pekne vyrobená, má šikovný tvar a veľa farebných variant. Každý z nich má iný stupeň amortizácie. Minimálna amortizácia znamená väčšie nasadenie bežca. Keď máte radi výzvy a nebojíte sa dať zo seba viac, vyberte si takýto model.Tenisky Nike Free sa ideálne prispôsobia k chodidlu, majú skvelú ventiláciu, sú veľmi ľahké a dobre v nich cítiť povrch. Zaujímavé je, že sú také mäkké a elastické, že ich môžete doslova zvinúť do klbka a zabalit napríklad do ruksaku.

Behať či nebehať? Tenisky na behanie

Predaj prvých Nike Roshe Run bola spustená v roku 2012. Pri projektovaní sa inšpirovalo meditáciami a harmóniou. Vďaka modernému designu si model získal veľkú popularitu. Pýtate sa, či sú tenisky na behanie Nike Roshe Run vhodné na behanie? Odpoveď znie: nie úplne. Napriek slovu Run v názve modelu nie sú najlepším výberom na bežecké tréningy. Ibaže ide o behanie po meste počas vybavovačiek – vtedy áno. Alebo keď chcete rozšíriť svoju zbierku tenisiek – budú zásahom do čierneho. Obuv je ľahká a veľmi pohodlná. Kvôli sieťovine, ktorá sa nachádza v hornej časti, tenisky nie sú vhodné do dažďového počasia, alebo na zimu. Prievzdušný materiál a mesh boli spojené ľahučkou penovou podrážkou, ktorá sa prispôsobí k chodidlu majiteľa. Vďaka tomuto môžu byť nosené aj bez ponožiek.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]