Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Najlepšia bežecká obuv

Už niekoľko sezón ide technológia ruka v ruke s módou. Športové oblečenie a doplnky už dávno nie sú len praktické. Značky nasledujú moderný design a módne trendy. Inak to nie je ani s dámskou bežeckou obuvou.

Behanie je lacným spôsobom na udržanie svojej dobrej kondície. Okrem toho, táto disciplína má mnoho iných plusov. Najdôležitejším z nich je zmenšenie rizika srdcového záchvatu, pomáha v boji s osteoporózou, cukrovkou, neurózou a depresiou. Pravidelné behanie je taktiež skvelým spôsobom na zbavenie sa nadbytočných kilogramov alebo zlepšenie celkovej kondície. Na efektívny tréning a dosiahnutie čo najlepších výsledkov je dobré pripraviť si správne oblečenie a tenisky na behanie. Dámske modely dostupné na trhu sú vyrobené podľa najnovších technológii, sú elastické a skvelým doplnkom, ktorý je možné okrem tréningu nosiť aj každý deň.   

Aký typ obuvi si vyberiete na behanie?


Všetky elementy bežeckej súpravy – bundy, novavice, tričká – musia byť vyrobené z prievzdušných materiálov. Športové podprsenky sú ďalším doplnkom, do ktorého by mala každá bežkyňa zainvestovať. Základom je dobrá obuv. Model bežeckej obuvi si voľte tak, aby zodpovedal povrchu na ktorom budete behať. Dôležité sú aj dĺžky, aké chcete prekonávať.

Ideálnym dámskym bežeckým modelom obuvi sú Nike Free Viritous. Projektanti Nike Free mali za cieľ vytvoriť takú ľahkú obuv, aby osoba, ktorá ju nosí mala pocit, že chodí boso. Podľa názorov užívateliek   takýto pocit práve prinášajú – obuv je ľahučká, prispôsobená k chodidlu a vôbec ju nie je cítiť na nohách.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]