Get your news together!

INFORMÁCIE OD NÁS SA OPLATÍ DOSTÁVAŤ. ČO ZÍSKATE?

EXTRA ZĽAVU LEN PRE ODBERATEĽOV:
-10 % NA PORCIU DOBRÉHO STREETWEARU

INFORMÁCIE O UNIKÁTNYCH MODELOCH,
NAJČERSTVEJŠÍCH A LIMITOVANÝCH
KOLEKCIÁCH ZNAČIEK

INFORMÁCIE O ŠPECIÁLNYCH AKCIÁCH,
POČAS KTORÝCH ULOVÍTE VYSNÍVANÉ
TENISKY SO ZĽAVOU

ISTOTU, ŽE O KAŽDEJ AKCII A ZĽAVE
SA DOZVIETE AKO PRVÍ!

QUESTIONS & ANSWERS

ČO MÁM ROBIŤ, KEĎ MI NEPREŠIEL E-MAIL S AKTIVAČNÝM ODKAZOM?

BEZ OBÁV, MÔŽE TO CHVÍĽU TRVAŤ. PO ULOŽENÍ SVOJICH ÚDAJOV VO FORMULÁRI, POČKAJTE NIEKOĽKO DESIATOK MINÚT. V TOM ČASE BY SA MAL MAIL S AKTIVAČNÝM ODKAZOM OBJAVIŤ VO VAŠEJ SCHRÁNKE. AK STE HO NEDOSTALI, DÔKLADNE SKONTROLUJTE SVOJU SCHRÁNKU, TAKTIEŽ ZÁLOŽKU SO SPAM-OM ALEBO REKLAMAMI. AK ANI TAM NENÁJDETE ŽIADNU SPRÁVU, VYPLŇTE FORMULÁR EŠTE RAZ ALEBO SA SKONTAKTUJTE S NAŠIM ZÁKAZNÍCKYM CENTROM.

AKO DLHO JE ZĽAVOVÝ KÓD PLATNÝ?

INDIVIDUÁLNY ZĽAVOVÝ KÓD JE JEDNORAZOVÝ A PLATÍ PO DOBU 48 H OD CHVÍLE JEHO OBDRŽANIA. NAKÚPTE SKÔR, NEŽ VÁŠ KÓD PREPADNE!

SPÁJA SA KÓD ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERA S INÝMI AKCIAMI?

NIE, JEDNORAZOVÝ ZĽAVOVÝ KÓD ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERA SA NESPÁJA S INÝMI ZĽAVAMI A ŠPECIÁLNYMI AKCIAMI. AK CHCETE VYUŽIŤ INÉ ŠPECIÁLNE ZĽAVY, JE POTREBNÉ VYTVORIŤ OSOBITNÚ OBJEDNÁVKU.

PREČO SA CENA PO ZADANÍ ZĽAVOVÉHO KÓDU ZVÝŠILA?

PRAVDEPODOBNE VAMI VYBRANÝ PRODUKT JE UŽ ZĽAVNENÝ A TÁTO ZĽAVA JE VYŠŠIA NEŽ TÁ, KTORÁ VYPLÝVA ZO ZĽAVOVÉHO KÓDU ZA ZÁPIS DO NEWSLETTERA. ABY STE MOHLI VYUŽIŤ VHODNEJŠIU AKCIU, VYČISTITE CACHE PREHLIADAČA ALEBO DOKONČITE NÁKUP V ANONYMNOM REŽIME. ZISTITE, AKO SI ZAPNÚŤ ANONYMNÝ REŽIM V PREHLIADAČI CHROME, FIREFOX A MICROSOFT EDGE.

MÔŽEM REZIGNOVAŤ Z ODBERU NEWSLETTERA?

SAMOZREJME. ALE NA VAŠOM MIESTE BY SME TO NEROBILI – JEDINE V PRÍPADE, ŽE SI CHCETE NECHAŤ UJSŤ INFORMÁCIE Z PRVEJ RUKY O TÝCH NAJLEPŠÍCH AKCIÁCH A LIMITOVANÝCH SÉRIÁCH OBĽÚBENÝCH ZNAČIEK. YOUR CHOICE! AK SA AJ NAPRIEK TOMU ROZHODNETE VYSTÚPIŤ ZO ZOZNAMU ODBERATEĽOV, UROBÍTE TAK VEĽMI JEDNODUCHO. V AUTOMATICKOM PODPISE KAŽDÉHO MAILU NÁJDETE ODKAZ, KTORÝ VÁM REZIGNÁCIU UMOŽNÍ.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]