Doručenie a platba

Vážení Zákazníci,


Naše výrobky doručujeme výlučne na území Slovenskej republiky. Ak adresa Vášho bydliska nie je na území Slovenskej republiky, prosíme o uvedenie inej adresy doručenia na území Slovenskej republiky.

Pri zakúpení tovaru v hodnote do 50 €, Zákazník platí poplatok v súlade s informáciami v nižšie uvedenej tabuľke. Bezplatné dodanie sa vzťahuje na všetky objednávky v minimálnej hodnote 50 €.

Doručenie 


Hodnota objednávky

Slovenská pošta

Do 50 €

5 €

3 €

Od 50 €

0 €

0 €


Uvedené ceny platia od 3. 01. 2019.


 Slovenská pošta 

Užitočné informácie:

  • dodacia lehota je 2 až 6 pracovné dni odo dňa odoslania potvrdenia Zákazníkovi o realizácii objednávky.
  • vynaložíme všetko úsilie, aby objednávky uskutočnené v pracovných dňoch do 13.00 hodiny, boli doručené v priebehu 2 pracovných dní.
  • doručovateľom je Slovenská pošta a InTime: https://www.posta.sk/ a DPD https://www.dpd.com/sk/sk/
  • Zákaznícky servis SP Vám pomôže v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 18.00 hod: bezplatná infolinka 0800 122 413; e-mail: zakaznickyservis@slposta.sk
  • v prípade, že Zákazník nebude zastihnutý na uvedenej adrese dodania, doručovateľ zanechá avízo s informáciou o ďalšom termíne doručenia alebo s uvedeným časom a miestom, kde si Zákazník môže zásielku vyzdvihnúť osobne.
  • Zákaznícky servis DPD je Vám k dispozícii od pondelka do piatka od 8.00 do 17.00. Kontaktujte sa s DPD prostredníctvom emailu: dpd@dpd.sk  alebo telefonicky 02 / 32 773 373.
  • Sledovanie zásielok DPD: https://www.dpd.com/sk/sk/
  • Sledovanie zásielok SP: https://tandt.posta.sk/


Upozornenie: Ak si pri preberaní zásielky všimnete, že Váš balík bol otváraný alebo jeho obal je poškodený, pamätajte, že pri jeho preberaní máte v prítomnosti Kuriéra možnosť spísať reklamačný protokol. To nám neskôr pomôže a uľahčí vyhodnotenie reklamácie.


Podrobnejšie informácie nájdete v OBCHODNÝCH PODMIENKACH INTERNETOVÉHO OBCHODU SIZEER. 

Platba


V obchode Sizeer.sk ponúkame dve možnosti platby za objednávky: na dobierku ( pri vyzdvihnutí zásielky) alebo online cez systém TrustPay (platba vopred). Spôsob platby si môžete zvoliť v Košíku.


1. Platba na dobierku
Objednávka zaplatená na dobierku – pri vyzdvihnutí zásielky priamo u doručovateľa.

2. Platba online (platba vopred)
TrustPay – vďaka TrustPay platobnej bráne môžete zaplatiť za svoju objednávku dvoma spôsobmi:
• bankovým prevodom
• platobnou kartou

Ak si ako platobnú metódu vyberiete PayPal, budete na konci procesu objednávania automaticky presmerovaní na stránky PayPal. Pokiaľ už účet PayPal máte, prihláste sa so svojimi používateľskými údajmi a potvrďte platbu. Ak ešte nie ste vlastníkom PayPal účtu, môžete sa prihlásiť ako hosť alebo si založiť PayPal účet. Vtedy vpisujete bankové údaje alebo údaje kreditnej karty do systému PayPal – k týmto údajom nemáme prístup. Platba je uskutočňovaná prostredníctvom šifrovaného spojenia SSL a zvyčajne ju zaregistrujeme do niekoľkých minút. Po úspešnom dokončení platby dostanete e-mail s potvrdením o zaplatení. Ak sa rozhodnete nákup stornovať, uhradená suma bude vrátená na Váš PayPal účet.

Užitočné informácie:
Po presmerovaní na platobnú bránu TrustPay a zvolení platby bankovým prevodom, odporúčame, aby ste v zozname našli svoju banku, označili ju a týmto spôsobom uskutočnili elektronický bankový prevod, čo výrazne urýchli zaúčtovanie platby.

Webová stránka TrustPay – www.trustpay.eu


Zákaznícky servis Sizeer.sk Vám poradí pri výbere správneho modelu alebo veľkosti tovaru, a takisto pri samotnej realizácii objednávok. Sme Vám k dispozícii v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 hod.


Máte otázku?
Kontaktujte nás telefonicky na čísle +421 233 046 923, na emailovej adrese: obchod@sizeer.sk alebo pomocou kontaktného formulára.Späť
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]