Ako čistiť topanky Timberland?

ČISTENIE TOPÁNOKTimberland

Ako čistiť topanky Timberland?

Obuv znački Timberland je jedna z najpopulárnejších jesenných a zimných obuvi. Niet divu - jeho vynikajúca kvalita a nadčasový štýl zaručujú pohodlie a komfort pre dlhé roky používania. Avšak, aby sa to stalo, topánky Timberland potrebujú náležitú starostlivosť a čistenie. Ako ich udržať v čo najlepšiej forme?

Vyberte prípravok v súlade s typom kože

Táto veta sa vždy objavuje v kontexte starostlivosti o topánky. V prípade topánok Timberland je však výber malý. Môžete mať buď model z prírodnej kože alebo nubuku. Tieto dva materiály majú svoje vlastné vlastnosti, ktoré by sme mali brať pod úvahu pri starostlivosti a čistení. Pokiaľ ide o pokožku, jej čistenie je pravdepodobne jedným z najjednoduchších. Aby sme udržali kožu v dobrej kondícii, zvyčajne ju stačí pretrieť vlhkou handričkou a navoskovať. Ak máte dočinenia s nubukovou kožou, mali by ste použiť na čistenie špeciálnu hubičku, ktorá rýchlo odstráni všetky nečistoty!

Ako ošetrovať tenisky Timberland?

Starostlivosť o naše milované workery je veľmi jednoduchá vzhľadom na to, že značka vytvorila celý rad produktov rôznych prípravkov do starostlivosti, vďaka ktorým sa naše tenisky nebudú špiniť, premakať a nebudú ovplyvnené inými vonkajšími faktorami. Okrem toho všetky tieto špecifiká sú naozaj cenovo dostupné. Ak sa však napriek všetkému rozhodneme použiť náhradné prípravky, prečítajte ich obsah, a nie len ich názov na použitie!


Takže, aké produkty by ste mali používať pre tenisky Timberland?-čistiaci set- odporúčaný od Timberland obsahuje hrubú kefu a mydlo. Takže môžeme taký set rýchlo a ľahko kúpiť v každej drogérii.-leštiaca špongia - tu lepšie dôverovať výrobcovi, ktorý ponúka prípravok za veľmi priaznivú cenu,špeciálne do tenisiek značky Timberland.-čistiaca pena, ktorá pomáha zbaviť sa nežiadúcich nečistôt a je jemný pre každý druh kože.-vosk pre rôzne typy kože, tiež s nubukovej kože, ktorý bude chrániť pred vonkajšími faktormi alebo špeciálny impregnát toho istého druhu.Každý materiál je iný

Ak chcete, aby váše tenisky Timberland prežili v skvelej forme viac ako jednu sezónu, zaručte im dobrú starostlivosť. Vysoko kvalitné výrobky zaručia nie len bezpečnosť obuvi, ale aj trvanlivosť!

Stojí za to investovať, ak ich výrobca ponúka špeciálne pre svoje modely tenisiek. Vďaka nim budú tenisky Timberland vždy čisté, svieže a elegantné!

Dámske Topanky Timberland

Pánske Topanky Timberland

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]