Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Inšpirácia cyklistickými kraťasmi

Značka Under Armour si vytýčila náročný cieľ. Je možné stvoriť ešte lepšiu bežeckú obuv? Navyše takú, ktorá sa skvele hodí na iné aktivity? Najväčší fanúšikovia streetwearu vedia, že je ťažké vytvoriť niečo úplne nové. Jedine, ak inšpiráciu pohľadáme na nezvyčajných miestach. Skúsenosti firmy pri tvorení cyklistického oblečenia priniesli fantastický efekt. Boli použité nielen existujúce technológie, ale vymyslená celkom nová - HOVR. Materiál, ktorý sa zvyčajne používal v cyklistických nohaviciach bol zabudovaný aj v modeloch Hovr Phantom. Zvláštne a odvážne? Možno, ale aké funkčné!


Vedecky dokázané pohodlie

Značka známa vďaka športovému oblečeniu sa rozhodla na trh uviesť prakticky nezničiteľnú obuv. Svedčia o tom dokonalé hodnotenia osôb, ktoré sa behom zaoberajú ako profesionáli. Under Armour Hovr Phantom odporúča napríklad americká ľahko atlétka jamajského pôvodu. Je známa ako bežkyňa na dlhé trate a priznáva, že obuv vydrží viac než 110 kilometrov, ktoré športovkyňa dokáže odbehnúť za jeden deň. Pouličný štýl získal novú kvalitu. Technológia Hovr vymyslená špeciálne pre tento model spôsobuje, že obuv je ľahká a dokonale podopiera chodidlo, aby bol odraz pružný a nevyžadoval veľký výdaj energie. Môžeme mať teda dojem, že sa doslova "vznášame" ponad chodník.


Vesmírna kombinéza na nohách

Cyklistika a bezšvové športové podprsenky nie sú jedinou inšpiráciou pre návrhárov tohto modelu. Inšpiráciou bola aj technológia reálne používaná na výroby kombinéz pre astronautov, vďaka čomu sú tenisky Under Armour Hovr Phantom tak trvácne. Laserovo strihané panely teniskám dodávajú futuristický tvar založený na klasickom mestskom štýle. Totálne novým riešením je aj vysoká ponožka, ktorá dokonale spolupracuje s chodidlom a vytvára dizajn, ktorý neuvidíme v žiadnom inom modeli značky Under Armour.


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]