Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Módne Nike Air Max 720 v Sizeer

Milujete teniskové novinky a ste takými veľkými fanúšikmi systému Air Max, že zakaždým s netrpezlivosťou čakáte na ďalší model legendy? Tu ho máte! Nike Air Max 720, ktorý vás nadchne pohodlím, neuveriteľným dizajnom a vzduchovým vankúšikom, aký tu ešte nebol!


Vzduchový vankúšik, ktorý sa vyvíja

Je všeobecne známe, že začiatky vzduchového vankúšika siahajú do 80. rokov minulého storočia. Vtedy vznikol systém Air, ktorý sa od súčasného odlišoval tým, že bol zámerne ukrytý vo vnútri podrážky, aby ho ani pozorné oko nemohlo spozorovať. Koncom 80. rokov sa iným spôsobom do histórie zapísal ďalší návrhár značky - modifikoval víziu svojho predchodcu a odhalil vzduchový vankúšik pre tých, ktorí sa radi v meste odlišujú. Avšak bez obáv - bol to iba vizuálny zákrok a otázka odpruženia, ochrany kĺbov a svalov aj naďalej priťahovala vtedajších teniskových nadšencov. Nie bezdôvodne sa v tomto prípade sústreďujeme na vzduchový vankúšik. Nike Air Max 720 vynikajú práve inovatívnym prístupom oregonskej značky k podrážkam. Samotný názov modelu pochádza od toho, akým spôsobom sa môžete pozrieť na podrážku. Premýšľate, čo to asi môže znamenať? Systém Air Max je viditeľný v 360 stupňovom uhle, takže... zhora, ako aj zdola, čiže môžete si ho prezrieť z dvoch perspektív, čo spolu dáva 720 stupňov.


720 vs. jeho skoršie verzie

Nike Air Max 720 je revolučný model, ktorý sa vyznačuje nielen novým riešením v podrážke, ale aj fascinujúcim futuristickým dizajnom, ktorý plným priehrštím čerpá z prírody. Verzia AM720 vznikla ako súčasť kolekcie Nike na jarnú sezónu 2019 a je nástupcom inovačného modelu Air Max 270. Čím sa od neho líší? Predovšetkým výškou vzduchového vankúšika. Verzia 720 sa môže pochváliť najvyšším Air Max vankúšikom v histórii značky, ktorý je o 6 mm vyšší od svojho predchodcu, čo mu dáva až 38 mm! Model AM 720 môžete porovnať aj s AM360 s tým rozdielom, že vo verzii 360 bol z dôvodu vnútornej podrážky ohraničený. Nike AM720 je perfektným spojením vonkajšej a strednej podrážky, ktoré sú dôkladným spôsobom prepojené so zvrškom. Takýto vzduchový vankúšik bol navrhnutý práve pre tých fanúšikov, ktorí radi predvedú vankúšik viditeľný nielen dookola obuvi, ale aj odspodu. Naviac, model AM720 bol stvorený pre tých, ktorí si chcú vybrať nové tenisky na každodenné nosenie. Rýchly šprint do obchodu na sídlisku, zábava na letnom festivale a vedomie, že najnovší model je súčasťou vašej kolekcie. K tomu doteraz najvyšší systém Air Max poskytne záruku odpruženia, o ktorom ste dodnes len snívali. Čo ešte? Pohodlný, mäkký a elastický zvršok, ktorý doslova objíme vaše chodidlá. Oplatí sa, čo poviete?


Farba

Nové verzie Nike Air Max 720 môžete nájsť v niekoľkých variantoch. Hoci sa tenisky veľmi dobre hodia do trendu v súčasnosti veľmi módnych daddy shoes, ich masívny zvršok je mimoriadne prepracovaný a vyvoláva dojem ľahkosti. Snažíte sa žiť ekologicky a brať ohľad na životné prostredie? Skvelé! Až v 75 % povrchu vankúšika AM 720 bolo vyrobených z recyklovaných materiálov. A ak máte radi prírodu, v tom prípade futuristický, vlnitý a jemný vzhľad tenisiek ideálne doplní outfity farbami, ktoré boli inšpirované prírodou a jej energiou. Značka vypustila niekoľko zaujímavých farieb a medzi nimi verziu Day a Night, ktoré boli inšpirované farbami polárnej žiary. Ďalšie verzie sú Sunrise a Sunset, ktorých vzorom sú východy a západy slnka, ako aj Total Eclipse, Pink Sea, Sea Forest, University Red a Black/Amarillo. Pre ktorú z nich sa rozhodnete?


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]