Podmienky pridávania komentárov

PODMIENKY PRIDÁVANIA KOMENTÁROV V INTERNETOVOM OBCHODE SIZEER

Tieto Podmienky pridávania komentárov v Internetovom obchode Sizeer (ďalej len „Podmienky pridávania komentárov“) bližšie upresňujú práva a povinnosti prevádzkovateľa Internetového obchodu Sizeer, dostupného na adrese http://sizeer.sk, ktorým je spoločnosť MARKETING INVESTMENT GROUP SLOVAKIA s.r.o., so sídlom Michalská 7, 811 01 Bratislava, IČO: 47652454, zapísaná v obchodnom registry Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka číslo 96891/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“), a jeho užívateľov pri pridávaní komentárov v Internetovom obchode Sizeer (ďalej len „Užívatelia“).

Sekcia s komentármi vznikla s myšlienkou ešte lepšie prispôsobiť Internetový obchod Sizeer potrebám a očakávaniam našich Užívateľov. Preto čakáme ako na kladné názory - aby sme vedeli, ktoré riešenia sa overili, tak aj na konštruktívnu kritiku - aby sme vedeli, na čom máme ešte popracovať.

Pravidlá pridávania komentárov

1. Komentáre sú všetky informácie alebo ich časti ponechané Užívateľmi pomocou formulára v Internetovom obchode Sizeer.
2. Internetový obchod Sizeer nezasahuje do obsahu komentárov Užívateľov, vyhradzuje si iba právo na odstránenie alebo nezverejnenie týchto komentárov v prípade, keď:
    - sa priamo netýkajú prevádzky Internetového obchodu Sizeer.sk (napr. Komentáre k výrobkom),
    - sú v rozpore so zákonom alebo dobrými mravmi,
    - sú urážlivé voči tretím osobám (napr. vulgarizmy),
    - podnecujú k násiliu, rasovej, náboženskej alebo národnostnej neznášanlivosti,
    - majú reklamný charakter (napr. odkazy na stránky nezodpovedajúce na značku Sizeer.sk),
    - porušujú autorské alebo patentové práva, obchodné tajomstvo a ďalšie práva duševného vlastníctva,
    - nemajú zmysel,
    - boli skopírované z všeobecne dostupných zdrojov alebo opakujú komentáre tohto Užívateľa alebo ďalších Užívateľov.
3. Komentáre sú subjektívnym písomným prejavom vôle Užívateľov, ktorý vyjadrujú na vlastnú zodpovednosť.
4. Komentáre pridané Užívateľom svojim obsahom neporušujú platné právne predpisy ani práva tretích osôb.
5. Prevádzkovateľ neberie zodpovednosť za obsah komentárov Užívateľov.
6. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zverejniť časť adresy IP, z ktorej bolo vykonané spojenie so serverom Internetového obchodu Sizeer.sk vo chvíli pridania komentára.
7. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vypnúť sekciu Komentáre alebo sám mechanizmus na vyjadrenie komentárov bez uvedenia dôvodu.
8. Pridaním komentára vyjadruje Užívateľ súhlas s bezplatným použitím, šírením a uverejňovaním, kopírovaním a modifikáciou, a tiež s distribúciou pridaných komentárov Prevádzkovateľom.
9. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo odpovedať na pridané komentáre a priamo kontaktovať Užívateľov, teda autorov komentárov.
10. Tieto Podmienky sú platné od ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vykonať zmeny týchto Podmienok pridávania komentárov, ktoré platia od ich zverejnenia na stránkach Internetového obchodu Sizeer.


Späť
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]