Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Back to 2000 – tenisky Nike Zoom 2k

Radi vyjadrujete svoj štýl pomocou šmrncových tenisky, ktoré na ulici vyniknú? Populárne čierne tenisky s tzv. shell toe na vás nerobia žiadny dojem? V tom prípade si musíte prezrieť jednu z najzaujímavejších ponúk, akú v poslednom čase ponúkol americký gigant z Oregonu - Nike Zoom 2k, tenisky, ktoré v sebe spájajú črty typické pre obuv určenú na basketbal, behanie alebo crossfit vo vydaní nasledujúcom najnovšie trendy.


Efektné od päty až po samé prsty

Už na prvý pohľad je zrejmé, že inšpiráciou pre stvorenie tohto modelu bol štýl panujúci koncom 90. rokov, ktorí si v posledných rokoch zamilovali všetci fanúšikovia mestského pohodlia. Hovoríme samozrejme o tzv. „daddy shoes”, čiže topánkach vynikajúcich masívnym zvrškom a dizajnom, ktorý v sebe šikovne zlučuje inšpiráciu minulými desaťročiami s letmým pohľadom do budúcnosti. Ak sa vám zdá, že ste tieto tenisky už niekde videli, právom, keďže Nike Zoom 2k svoju inšpiráciu čerpal z predchádzajúcich modelov značky. Obuv Nike Zoom 2k je tak naozaj spojením pohodlia tenisiek Nike Air Max Alpha a Nike Air Zoom, ktoré všetkých nadchli doteraz neznámym odpružením, čo je ďalším dôvodom k ich kúpe. Ešte stále si nie ste istí? V tom prípade sa trochu prizrieme zvršku a technológiám použitým v Nike Zoom 2k.


Tenisky, aké ste doteraz ešte nevideli

Príťažlivý a unikátny zvršok ponúka oveľa viac než len atraktívny dizajn. V tomto projekte sa znacky Nike použiť až tri rôzne materiály, vďaka čomu sú Nike Zoom 2k doslova splnením snov o pohodlí a trvácnosti ovenčenej unikátnymi vzormi. Zvršok Nike Zoom 2K bol vyrobený z veľmi kvalitnej prírodnej kože, ktorá používateľovi zaručuje stabilizáciu a mäkkého priedušného materiálu zaručujúceho správne prispôsobenie k tvaru chodila, ktorý spôsobuje dokonalú cirkuláciu vzduchu vo vnútri, ako aj neuveriteľne pružného a trvácneho syntetického materiálu. Ale to ešte nie je všetko! Celok Nike Zoom 2k bol ozdobený farebnými gumenými prvkami umiestnenými na bočných paneloch, ktorých úlohou je nielen ozdobná funkcia, ale aj zaručenie perfektnej stabilizácie pre chodidlá pri pohybe. Vďaka tejto ideálne zvolenej kombinácii je obuv Nike Zoom 2K skutočnou udalosťou v súčasnom svete najmódnejších tenisiek. Zamyslite sa teraz nad tým, čo by ste očakávali od ideálnych tenisiek okrem bezkonkurenčného dizajnu. Dokonalé odpruženie otrasov? Ideálne prispôsobenie ku chodidlu? Oporu na namáhaných miestach náchylných na opotrebovanie, ktoré by dodatočne predĺžilo životnosť tenisiek? Trvácnu a priľnavú podrážku? Vyzerá to tak, že všetky spomínané prvky nájdete práve v teniskách… Nike Zoom 2K!


Ešte lepšia Air Max – technológia Nike Air Zoom

O vynikajúce odpruženie a pohodlie sa stará všeobecne uznávaná technológia Air Zoom, ktorá debutovala v roku 1995 roku a na dobro zmenila trh so športovou obuvou. Čo je Air Zoom? Je to vylepšená verzia kultového vzduchového vankúšika Air Max, ktorá sa od prototypu odlišuje ľahkosťou a trvácnosťou. Vďaka tomu Nike Zoom 2k chodidlu používateľa zaručujú podstatne lepšiu stabilitu, rýchlejšiu a bezpečnejšiu zmenu smeru, ako aj minimalizuje utrpenie prípadných úrazov. Dodatočnou prednosťou je fakt, že v protiklade ku vankúšiku Air Max, Air Zoom je rozhodne diskrétnejšia – umiestnená je totiž vo vnútri podrážky.


Veľký hit v Sizeer – dámske a pánske tenisky Nike Zoom 2k!

Technológie a dizajn nie sú všetko, čo tieto tenisky ponúkajú. Musíme podotknúť, že projektový tím značky tentokrát kládol veľký dôraz aj na farebnú škálu, z ktorej si každý nájde pre seba tú ideálnu verziu. Medzi dostupnými možnosťami nepochybne vyniká napríklad bielo-sivý model, ktorému odvážny a dynamický charakter dodávajú elementy v intenzívnej žltej a modrej farbe, ako aj Nike Zoom 2k v sivo-bielo-červenej verzii. Bez ohľadu na to, pre ktorú verziu Nike Zoom 2k sa rozhodnete, jedno je isté: tieto tenisky zmenia aj ten najobyčajnejší outfit na skutočne módne majstrovstvo.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]