Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Nike Air Max 1

Nike Air Max 1 sú obuvou, ktorú pozná dnes skoro každý a to aj v prípade, že sa veľmi nezaujíma o športovú módu. Odvtedy ako v roku 1987 tento model debutoval na trhu, stal sa symbolom oregonskej značky a taktiež nerozlučným prvkom streetwearu. Nosia ich všetci – od blogerov a celebrity, až po všetkých tých, ktorí si cenia nadčasový štýl a pohodlie, aké Vám nezaručí žiadna iná obuv. Prinajmenšom nie na takej úrovni, ako to robia fantasticky odpružené, ultra pohodlné Nike Air Max 1.

Topánky, ktoré nikdy nezostarnú

Aj napriek tomu, že od uvedenia slávneho projektu Tinkera Hatfielda na trh už uplynuli roky, Air Max 1 sú neustále módne a populárne. Tieto nezvyčajne pohodlné topánky už neraz dokázali, že sú jedným z pilierov športovej módy a siahnu po ňom dnes všetci tí, ktorým záleží, aby sa v každej situácii cítili sebaisto a pohodlne. S Air Max 1 je to veľmi jednoduché – stačí si ich obliecť ku džínsom, športovým jogger nohaviciam, šortkám, ale taktiež ku šatám alebo ku sukni, a môžete vykročiť istým a dobre odpruženým krokom. Športové topánky sú čoraz viac používané v neformálnych, ale aj elegantných outfitoch, avšak oplatí sa staviť na klasický model, ktorý celku dodá šarm. V súčasnosti nás však môže prekvapiť fakt, že chýbalo málo a nápad jedného z najznámejších dizajnérov športovej módy by vôbec neuzrel svetlo sveta. Podrážka Air Max 1 inšpirovaná vonkajšou inštaláciou budovy parížskeho múzea Pompidou sa však stala hitom, obchodnou trefou do čierneho. Dizajn tohto modelu obuvi nikdy nezostarne a bude vždy v móde.

Farebné šialenstvo

Začalo sa to nevinne – dvoma klasickými farbami Nike Air Max 1. Rýchlo sa však začalo pracovať nad ďalšími kombináciami. Nepochybne, práve to svet potreboval a aj z tohto dôvodu je práve tento model Nike najviac interpretovaný. Existuje veľké množstvo farebných verzií, medzi ktorými si každý fanúšik pohodlia nájde niečo pre seba. Môžete si zvoliť minimalistickú – napríklad celé biele alebo čierne, ale taktiež sa rozhodnúť pre neuveriteľnú kombináciu farieb, ktorá oživí každý neformálne-športový outfit. Jedno je isté – bez ohľadu na zvolenú farbu máte záruku nadpriemerného pohodlia. Air Max 1 sú priedušnou, ale stabilnou obuvou, ktorá Vám dáva pocit, ako keby ste chodili na mäkkej poduške!


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]