Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Tí, ktorí majú radi klasický a elegantný dizajn vyberajú kožené modely alebo z umelej kože. Páni - fanúšikovia fyzickej aktivity a streatwear štýlu – stavia skôr na dizajnové projekty peňaženiek, kombinované materiály a športové prevedenie. Peňaženka okrem estetického vzhľadu musí byť priestranná. Okrem peňazí by mala pojať ďalšie veci: doklady, fotografie, cestovné lístky, kreditné karty a ďalšie sentimentálne drobnosti.

Akú vybrať?

Sortiment pánskych doplnkov je veľmi široký. Na trhu existujú modely športové aj klasické. Prvý typ peňaženky sa vyznačuje veľkým počtom vreciek, ľahkosťou, pevnosťou a kompaktným rozmerom. Na druhú stranu druhý typ je určený pre mužov, ktorí dávajú prednosť elegantnému štýlu alebo ich práca si vyžaduje formálny štýl. Veľkosti elegantných peňaženiek sú rôzne ale zvyčajne sú väčšie ako športové, podobné rozmery ako najmenšie dámske listové kabelky.

Posledným typom je peňaženka, tzv. mincovník. Je to najmenšia a najpraktickejšia možnosť. Je vhodná pre nosenie v prednom vrecku saka alebo vrecku nohavíc. Napriek svojmu názvu tento model pojme aj bankovky (ale preložené na polovicu) a doklady.

Na rozmere záleží

Akú veľkosť peňaženky vybrať? To všetko závisí od toho aké sú Vaše potreby. Ak máte veľké množstvo dokladov, zľavových kupónov a nosíte so sebou veľké množstvo hotovosti  - vyberte veľký, klasický model. Ak nechcete používať hotovosť a vždy platíte kartou - vyberte malý mincovník. Športový model bude vhodný pre mužov, ktorí nosia športové, casual alebo streatwear oblečenie.

Čo oko nevidí...

Teoreticky peňaženka je obvykle zastrčená vo vrecku alebo na dne batoha. Ale zvážte - koľkokrát za deň ju vyberiete? Pri nákupe, pri platbe za parkovacie hodiny, nákup kávy z automatu, platba za obed a nákupy. Okrem toho všetky situácie kedy používanie doklady: kontrola cestovných lístkov, cestná kontrola a mnoho ďalších. Je tak veľmi nepravdivé tvrdiť, že peňaženka je väčšinou schovaná. Preto by ste si mali kúpiť taký model, ktorý sa nebudete hanbiť vytiahnuť.

Peňaženka ako darček

Peňaženka pánska aj dámska je jedným z najobľúbenejších a najuniverzálnejších darčekov. Chcete spraviť radosť blízkej osobe? Kúpte jej peňaženku. Zakaždým keď ho vyberie spomenie si na osobu, ktorá mu taký dar vybrala. Pozrite sa na našu ponuku pánskych peňaženiek od špičkových značiek ako Cconfront, Converse a O'Neill.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]