Dostupnosť produktov

  
 Všetky produkty zobrazené na stránkach obchodu Sizeer.sk sú dostupné.

• Väčšina tovaru ponúkaného na stránkach Sizeer.sk sa nachádza v hlavnom sklade, preto produktová ponuka zobrazená na stránkach obchodu je zhodná s tovarom, ktorý máme. Toto riešenie umožňuje rýchlu realizáciu objednávky.

• Nespolupracujeme s veľkoobchodmi, do ktorých sú produkty dovážané, až keď zákazník uskutoční objednávku. Všetky produkty sú už fyzicky u nás.

• Spokojnosť z objednaných produktov je pre nás nesmierne dôležitá, preto každý produkt pred odoslaním prechádza dôkladnou kontrolou kvality.

• Dodacia lehota je 2 až 4 pracovné dni, počnúc dňom odoslania potvrdenia o realizácii objednávky.

• Vynaložíme všetko úsilie, aby objednávky uskutočnené počas pracovných dní do 13:00 hodiny, boli doručené v priebehu 2 pracovných dní.


Nižšie niekoľko fotografií nášho distribučného centra.

 
Späť
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]