Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

adidas ZX FLUX - Ideálna bežecká obuv

adidas Flux sú jednými z top bežeckých modelov tejto značky. Niet sa čomu čudovať – patria k najlepšej rodine bežeckej obuvi, ktorá v tomto roku slávi už 32 narodeniny svojho vzniku! Čím sa vyznačujú a aká je ich história? Kolekcia známa pod názvom ZX bola prelomom vo svete bežeckej obuvi. adidas si dal za cieľ vytvoriť unikátny model bežeckej obuvi, ktorá sa prispôsobí individuálnym potrebám každého bežca. Práve preto adidas ponúkol rôzne modely, korých štylistika je výnimočná a čo je najdôležitejšie, ponúka rôzne druhy podrážok a zvrškov. Každý model mal byť prispôsobený rôznym typom bežcov – na krátke a dlhé trate, tým, ktorí behajú v teréne a tým, ktorí uprednostňujú posilňovňu alebo kryté povrchy. Tento rad mal veľký úspech, o čom svedčí nepretržite zväčšujúca sa ponuka modelov. Každý z nich je výnimočný a podporuje inú skupinu bežcov v ich každodennom prekonávaní limitov.


My Future is limitless

Kolekcia, ktorá vznikla v roku 1984 je úspešne doplňovaná novými technologickými riešeniami. Dôležité je pripomenúť, že práve moderné riešenia boli charakteristické pre tento projekt. Prvé ZX tenisky vznikli v čase, keď sa na svete dialo veľa dobrého v oblasti technológie – počítače, CD-ROMy a laserové tlačiarne. ZX Flux je jedným z najnovších modelov tejto kolekcie. Ich mottom je moderný štýl bez žiadnych hraníc. adidas zdôrazňuje, že základom módy sú práve nekončiace sa zmeny, za ktorými sa Flux snaží napredovať pomocou dekonštrukcie, konštruktivizmu, emócií a vyjadrovania.


Aké sú?

Za modelom adidas ZX Flux stojí univerzálny minimalistický design. Skladá sa z jednoduchého sieťovinového zvršku s dodatočným vystužením na päte a ľahkej, tlmenej nárazy podrážky z peny EVA. Značka sa snaží čoraz viac zmodernizovať okrem vzhľadu tohto modelu, aj jeho funkčnosť a preto od nedávna môžeme kúpiť jeho dokonalejšiu verziu. adidas ZX Flux ADV Tech je klasickou formou Fluxiek obohatenou doplnkami high-tech štýlu. Vďaka takýmto detailom obuv vyzerá čoraz lepšie a ich popularita neustále rastie. ZX Flux sú bežeckou obuvou, ktorá svojou nápaditosťou a designom predbieha budúcnosť.


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]