Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Kultové adidas Dimension v Sizeer

Ak hovoríme o čerpaní z toho, čo je kultové, adidas je v tom skutočným majstrom. Slávna nemecká značka sa špecializuje na prispôsobovaní dávnych trendov súčasným podmienkam. Mnoho fascinujúcich kolekcii vzniklo na základe starých projektov a v modernom dizajne môžeme nájsť stopy uplynulých štýlov a riešení, ktoré kedysi predstavovali technologický vrchol a dokonca siahali aj to budúcnosti. V nostalgickej ceste minulými desaťročiami nás môže sprevádzať Dimension - o niečo menej známy model tenisiek od adidas, ktorý nadchne výnimočným retro lookom. Vyberte si svoju verziu a odhaľte nový rozmer streetwearu!


Dizajn v štýle vintage

Konštatovanie, že kedysi populárne veci, tak naozaj nikdy nevyjdú z módy, sme už počuli mnohokrát. Je to skutočne tak? Vychádza najavo, že nepochybne áno. Retro trend je ešte stále mimoriadne populárny, najmä v oblasti streetwearu. Fanúšikovia originálnych vecí sa s nostalgiou vracajú do čias, keď sa rodila móda ulice - neobmedzená, autentická a bezprostredná. Tieto hodnoty opätovne pripomína dizajn adidas Dimension priamo nadväzujúci na 70. roky, na ktoré mnohí spomínajú s neuveriteľnou sentimentalitou. Sú to tenisky, ktoré sú na prvý pohľad dosť masívne, ale tak naozaj neuveriteľne ľahké, čo je zásluhou hladkej línie, ktorá celku dodáva veľmi dynamický tvar. Dôležitú úlohu spĺňa taktiež zvršok v módnej low verzii. Jeho nepokojný strih preplnený prepletajúcimi sa líniami, škvrnami a okienkami perfektne vyjadruje ducha streetwearu a univerzálne farby sa ideálne hodia ku každému pánskemu outfitu. Môžete ich úspešne nosiť k vypasovaným džínsom alebo voľným nohaviciam dokonca aj k šatám a kraťasom.


Moderné pohodlie

Tieto tenisky však predstavujú nielen dokonalý look s módnymi retro akcentmi - sú aj stelesnením pohodlia, ktoré nadchne od prvých chvíľ. Silou adidas je šikovné spojenie vzhľadu z minulých čias a najnovších technológií, vďaka ktorým sú kroky nadpozemsky pohodlné. Práve to miluje streetwear! W modeli Dimension bol zvršok vyrobený až z troch materiálov – prírodnej kože , syntetického materiálu a textilných elementov. Všetko preto, aby chodidlá zažili bezkonkurenčné pohodlie a mali zaručený nielen skvelý vzhľad, ale aj dokonalú oporu. O komfort sa stará aj gumená podrážka s protišmykovým žliabkovaným dezénom. Práve on zaručí, že stabilitu získate na každom mestskom povrchu. Kamkoľvek pôjdete, vaše kroky budú priame a neochvejné - presne také ako vy. Obujte si adidas Dimension a odhaľte novú dimenziu pohodlia!


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]