Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Superga v internetovom obchode Sizeer

Sizeer je miesto, kde vždy nájdeš top značky a najmódnejšie modely obuvi. Práve preto v našej ponuke nemôžu chýbať hitové tenisky od talianskej značky Superga. Nosia ich  najmódnejšie it-girls na svete. Alexa Chung, Chiara Ferragni a Rita Ora sa nemôžu mýliť!

História značiek

Tenisky s logom Superga sú absolútnym mestským must-have. Značka vznikla v roku 1911 (!) v talianskom Turíne a na začiatku sa zameriavala na výrobu tenisovej obuvi. Športové črty dizajnu týchto tenisiek sú vyditeľné dodnes. Tenisky Superga sú nielen veľmi pohodlné, ale predovšetkým udržané v trendoch, ktoré nikdy nevychádzajú z módy – hrubá podrážka a žiarivé farby sú silné stránky, ktoré sa nemenia už vyše storočia.

Superga online

Novú kolekciu farebných tenisiek dostanete vo všetkých predajniach Sizeer a online na Sizeer.sk.


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]