Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Kalifornský vibe na dosah ruky - dámske oblečenie O’Neill

Chceli by ste sa aspoň na chvíľu preniesť do slnečnej Kalifornie? Pocítiť kultový vibe Venice Beach, prizrieť sa zblízka najnovším kolekciám slávnych návrhárov na Rodeo Drive alebo chytiť vlny v Santa Cruz a pocítiť vietor (aj vodu) vo vlasoch? S dámskymi výrobkami značky O’Neill: topánkami, oblečením a ruksakmi precítite atmosféru ako zo San Francisca bez niekoľkohodinovej cesty lietadlom.


Farby plné energie a funkčnosť

Ak hľadáte dizajnérske dámske oblečenie, ktoré je taktiež super funkčné, práve ste ho našli! Spoznajte dostupnú ponuku dámskeho oblečenia O’Neill.

Čo nájdete v dámskej ponuke značky O’Neill v Sizeer? K dispozícii máte produkty, vďaka ktorým vyniknete v monotónnom pouličnom dave. Odvážne kombinácie farieb, aké predstavujú hoci aj šľapky vyrobené z trvácnych a vode odolných materiálov, alebo priestranný ruksak s veľkými komorami a nastaviteľnými remienkami, toto všetko sú tie pravé úlovky pre fanúšičky streetwearu s dávkou slnka!


Stvorená legendou

Značka O’Neill vznikla v roku 1952 a jej zakladateľom nebol nik iný, ako všetkými surfermi uznávaná legenda - Jack O’Neill, známy aj ako vynálezca kombinézy na vodné športy, ktorý sa život rozhodol venovať svojej mladíckej vášni a stvoriť firmu, ktorá by poskytovala výbavu pre profesionálov (aj amatérov) po celom svete. Dnes oblečenie, obuv a doplnky O’Neill nájdete okrem iného aj v obchode Sizeer!×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]