Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Timberland Heritage

Synonymum nadčasového štýlu, najvyššieho pohodlia a univerzálnosti. Značka Timberland dlho a dôsledne pracovala na tom, aby dosiahla pozíciu, ktorú momentálne zaujíma na svetovom obuvníckom trhu. Jej korene siahajú do roku 1952. Avšak, až rok 1965, keď rodina s menom Swartz, čiže tvorcovia značky vypracovala unikátny systém stápania zvršku s podrážkou, znamenal počiatky skutočnej slávy Timberland. Vodotesná obuv sa dostáva do predaja v roku 1973 a ihneď vyvoláva rozruch. „Žltá topánka”, čiže prvý vode odolný model Timberland je až do dnešných čias najslávnejším produktom značky, ale ostatná ponuka značky si taktiež zaslúži pozornosť. Patrí k nej aj séria Timberland Heritage.


Technológia priaznivá životnému prostrediu

Obuv Timberland je vyrobená z prírodnej kože z garbiarne triedy LWG Silver. To zaručuje nielen jej skvelý vzhľad, ale snahu o čo najmenší dopad výroby na životné prostredie. Vnútro obuvi bolo stvorené zo spojenia prírodnej kože a textilného materiálu, ktorý bol 100 % získaný z recyklovaných surovín. Timberland používa pri výrobe niektorých elementov svojej obuvi nielen recykláciu, ale taktiež podporuje akcie spojené s ekológiou a ochranou životného prostredia. Podrážka v modeloch Heritage je ľahká – bola vyrobená z peny XL Extralight, ktorá je pritom výnimočne trvácna a vďaka perforáciám na vnútornej strane zaručí ochranu pred pokĺznutím. Obuv naviac obsahuje špeciálnu technológiu Anti-Fatigue. Tá bude cenná najmä pre osoby, ktoré trávia veľa času v jednom páre obuvi, pretože zabráni únave chodidiel. Nemožné? A predsa! Využitie geometrickej kužeľovitej opory spôsobuje, že obuv nielen dobre odpruží, ale taktiež pohltí otrasy. Z tohto dôvodu sa topánky skvele osvedčia na bežný deň, ale budú taktiež skvelou voľbou na výlet do prírody alebo do náročnejšieho terénu, ktorý nebude je nevyhnutne rovný. Hľadáte stabilnú obuv na jeseň a zimu? Lepší model nenájdete.


Dizajn, ktorý nestarne

Ikonické Timberland 6 Inch vznikli presne pred 45 rokmi a neustále sa predávajú. Práve nimi sa inšpirovala séria Heritage. Vládnu v nej farby klasické pre značku – žltá, čierna a bordová. Tieto farby skvele harmonizujú s väčšinou outfitov. V závislosti od toho, ako sa obliekate na bežný deň a aké výzvy predkladáte Vašej obuvi, môžete si vybrať medzi vyšším a nižším modelom. Vyšší sa s určitosťou lepšie osvedčí tam, kde potrebujete stabilizovať členok, nižší zase ponúka nenápadnejší vzhľad, ktorý skvele zapadne medzi casualové looky. Timberland sa nám spája s masívnymi modelmi obuvi, ale kolekcia Heritage je charakteristická užšími modelmi, ktoré sa dokonale osvedčia na menšom ženskom chodidle. Dámy ich úspešne skombinujú s úzkymi nohavicami aj džínsami, čím outfitu dodajú odrobinu uvoľnenosti. Dámy, ktoré rady nosia šaty a sukne, ich môžu skombinovať aj s obuvou od značky Timberland! Nosenie tzv. Boots ku dievčenským outfitom je dnes trendové! Milujete streetwear? Tu sa Heritage taktiež osvedčia. Teplákové nohavice, mikiny, šiltovky a všetko, čo sa spája s pouličnou módou v kombinácii s Timberlandami perfektne splní svoju úlohu. Najlepší výber zimnej obuvi Timberland nájdete v internetovom obchode Sizeer.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]