Stvorené na Instagram. Spoznajte tajomstvo dizajnu adidas Deerupt


Sneakerheadi sa radi svojimi novými úlovkami chvália na Instagrame. Nečudo, že top značky tento trend spozorovali a rozhodli sa ním poslúžiť. Firma adidas stvorila model adidas Deerupt špeciálne s myšlienkou na používateľov jednej z najpopulárnejších sociálnych aplikácií. Po tom ako do vnútorného vyhľadávača vpíšeme hashtag s názvom tenisiek, objaví sa niekoľko desiatok tisíc fotografií z rôznych kútov sveta, čo je dôkazom toho, že uvedený projekt nemeckej značky je rozhodnou strelou do čierneho.


adidas Deerupt – jednoduchý design, ktorý prekvapí


Model adidas Deerupt debutoval v Paríži v marci roku 2018 a vzbudil ohromný záujem medzi fanúšikmi moderných tenisiek. Model pripomína obuv adidas nmd Human Race, ktorá bola spoločným projektom adidas Originals a Pharrella Williamsa. Je to jej veľká prednosť, keďže Nomády vzniknuté zo spolupráce s americkým umelcom sa tešia obrovskej popularite. Projektanti pracujúci na siluete Deerupt chceli, aby to bola obuv, ktorá pritiahne pozornosť. Vzdali sa brandingu v podobe troch pásikov na bočnom paneli a stavili na atraktívne farby celku, ako aj špecifickú sieťku, ktorá celý zvršok a podrážku pokrýva. Riešenie tohto typu značka použila už v 80. rokoch, o čom svedčí napríklad model Marathon Trainer, ktorý bol jednou z inšpirácií pri vzniku adidas Deerupt. Avšak v portfóliu firmy založenej Adolfom Dasslerom nikdy predtým nebola obuv založená na tak jednoduchom koncepte a zároveň mala tak výrazne moderný charakter.


adidas Deerupt – premyslená práca návrhárov


Hlavnými predpokladmi tvorcov adidas Deerupt bolo pohodlie a minimalistický dizajn. Musíme uznať, že sa im svoje predpoklady podarilo účinne realizovať. Futuristický zvršok s technologicky pokrokovej tkaniny bol pokrytý pružnou sieťovinou. Vďaka tomu je konštrukcia nezvyčajne ľahká a zaručuje najvyššiu úroveň prispôsobenia obuvi ku chodidlu, čo má rozhodný vplyv na celkové pohodlie pri používaní. Projekt spomedzi ostatných ponúk značky vyniká tým, že charakteristická sieťovina bola použitá nielen na zvršku, ale aj na podrážke vyrobenej z peny EVA, ktorá dozerá na správny stupeň pohltenia energie otrasov. Tenisky adidas Deerupt boli vybavené aj radom iných predností prispôsobených potrebám súčasných používateľov. Jedným zo zaujímavých riešení je vložka Ortholite s antibakteriálnymi a protiplesňovými vlastnosťami. Obuv bola navyše vybavená dôkladne premysleným dezénom, ktorý zaručuje priľnavosť na rôznych typoch povrchov. Vonkajšia podrážka je vyrobená z veľmi kvalitnej gumy odolnej voči zodieraniu, vďaka čomu adidas Deerupt predstavujú skvelú ponuku tenisiek do mestských priestorov.adidas Deerupt – aký variant si vybrať?


Po úspechu prvého vydania adidas Deerupt sa nemecká značka rozhodla police obchodov doplniť širokou škálou ďalších farieb. V súčasnosti je tento futuristický model dostupný v mnohých zaujímavých farebných verziách. Ak máte radi netradičné riešenia, môžete staviť na kreatívne varianty kombinujúce napríklad neónovú žltú s ružovými akcentmi. Sympatizantom univerzálnych outfitov sa s určitosťou zapáči klasická kombinácia čiernej s bielou. A ak pri zostavovaní outfitov na bežný deň preferujete maximálnu jednoduchosť, doplňte svoj šatník teniskami v monochromatickej farbe.


[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]