Ako odlíšiť obuv adidas od napodobenín?


Počas vysnenej dovolenky častokrát podliehame nákupnej horúčke. Hľadáme zaujímavé pamiatkové predmety pre najbližších, výnimočné darčeky či drobné suveníry pre seba, ako aj známych. Keď sa vyberáme do populárnych rekreačných destinácií, častokrát sme ubytovaní v tesnej blízkosti obchodov, obchodných centier, trhovísk a mini bazárov, kde môžeme nájsť najrôznejšie predmety. Naša ostražitosť počas dlho vyčkávanej dovolenky, rodinných prázdnin doma alebo v zahraničí môže trošku driemať, a práve z tohto dôvodu sme náchylní na rôzne nepríjemnosti. Lákavé ceny, známe značky a žiadané výrobky - toto všetko spolu tvorí výnimočnú zmes, ktorej je ťažké odolať. Obchod s napodobeninami kvitne, a vďaka nevedomosti a naivite potencionálnych zákazníkov, ktorí poľujú na zľavy najväčších značiek, naberá znepokojujúce rozmery. Nie je tomu ináč ani v prípade jednej z najpopulárnejších značiek vo svete športu založenej v Nemecku. Čomu venovať pozornosť pri nákupe výrobkov podobných ponuke značky adidas? Ako odlíšiť obuv adidas od falzifikátu? Ak si zapamätáte niekoľko nižšie uvedených pravidiel, zmenšíte riziko nákupu falošného tovaru.


Všímajte si detaily


Jedna ľudová povedačka hovorí, že čert tkvie v detailoch. Keď sa vám do rúk dostanú topánky pripomínajúce modely nemeckej značky, dôkladne si ich prezrite. Stačí jedno chybné písmenko v názve, o jeden pásik menej na niektorej strane obuvi a už by sa nám malo v hlave rozžiariť varovné svetlo. Abidas, adidos, adibas a podobné brbty na obuvi originálneho výrobcu nenájdete. Ak si myslíte, že ste narazili na skvelú príležitosť, prizrite sa aj baleniu, porovnajte sériové čísla krabíc a nazrite do vnútra krabice. Niečo vám nesedí? Topánky nevyzerajú rovnako? Niečo sa pára, niečo odstáva, niečo je nakrivo - určite nie sú originálne.

Neriaďte sa cenou


Známe značky, ktoré pomocou najnovších technológií a z tých najkvalitnejších materiálov, tvoria unikátne projekty si svoju prácu zvyčajne cenia. Zbavte sa snov, že model z najnovšej, najpopulárnejšej kolekcie si zakúpite za okolo 25-50 EUR. Jedine, ak uveríte pani, ktorá svoje výhodné produkty predáva z rozkladanej stoličky niekde na okraji trhoviska. Ak si nemôžete dovoliť obuv z najnovších kolekcií a neuznávate kópie, vyberte sa radšej do outletu. Bez problémov ich nájdete vo väčších obchodných centrách alebo u spoľahlivých predajcov v internetových obchodoch. Môžete uloviť skutočné perly za výnimočné ceny.

Overte si informácie o zaslaní a doručovateľovi


Ak nepatríte ku skupine lovcov skvelých zliav, ktorí dokážu na internete tráviť celé hodiny hľadaním svojej šťasteny, a radšej nakupujete v obchodných sieťach, overte si údaje o doručovateľovi a spôsobe dodania vášho nákupu. Keď doba doručenia dosahuje 30-40 dní, vaše vysnené tenisky budú najpodrobnejšie napodobeninami z aliexpressu alebo iných portálov ponúkajúcich podobné "perly". Čítajte recenzie o predávajúcom a neverte prvému lepšiemu doručovateľovi. Ak má delikvent množstvo pozitívnych názorov a svoj profil si na konkrétnej platforme založil pomerne nedávno, je možné, že pre zvýšenie predaja na svojom PR sám popracoval. Ak však budete mať na pamäti vyššie uvedené rady, určite si s odlíšením obuvi adidas od jej napodobeniny hravo poradíte.

Pozrieť najpopulárnejšie kolekcie adidas:


[script]$(document).ready(function() {$(window).scroll(function() { if ($(window).width() > 1024) {if($(this).scrollTop() >= $('.b-footer').offset().top - 1000) {$('.sidebar').addClass('is-sticky');} }}); });[/script]

adidas Superstar

19.99

17.99 €

69.99

62.99 €

74.99

51.99 €

69.99

51.99 €

99.99

89.99 €

22.99

14.39 €

19.99

17.99 €

19.99

17.99 €

29.99

15.99 €

19.99

17.99 €

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]