Q&A

Čo sú tenisky?

Tenisky sú druh športovej obuvi na gumovej podrážke. Bezpodmienečne je to must have každého fanúšika mestského streetwearu. Topánky, ktoré sa už viac ako sto rokov podieľajú na svetovej móde, nadchýnajú nadčasovým dizajnom. Niekedy sa nosili len málo, dnes ich vyberajú ľudia všetkých vekových kategórií

Black Friday w Sizeer

Máte radi dobré zľavy na tenisky? Aj my! V Sizeer vieme, že každý dôvod je dobrý, aby nakupovať v zľavách - preto sme pre Vás pripravili veľa zliav na Black Friday. Čo je to Black Friday? Je to deň pochádzajúci zo Spojených Štátov, ktorý sa každým rokom stáva populárnejší na celom svete. Prečo? Black Friday je skutočnou akciou pre lovcov zliav - v tento deň môžete uloviť tovar v skutočne nízkych cenách! Kedy? 24. novembra!

Čo je to snapback?

Snapback, z anglického prekladu doslovne znamená „zapínaná zadná časť“, je druh populárnej čiapky so šiltom. Jej protikladom je fullcap, ktorú nie je možné nastaviť zapínaním. Šírku snapback je možné jednoducho prispôsobiť hlave nositeľa, a preto má v porovnaní s fullcapmi len dva rozmery. Fullcapy sú produkované v množstve veľkostí. Musíme dodať, že pod pojmom snapback sa ukrýva výlučne čiapka regulovaná plastovým pásom!

Čo sú to vegánske topánky?

Vegánske topánky sú produktom, pri ktorého výrobe neboli použité žiadne materiály zvieracieho pôvodu.

Jake sneakery na leto

Tenisky na leto 2018

Leto je obdobím, v ktorom musíme osobitne dbať o svoj komfort, aby nás horúce počasie nezastihlo nepripravených. Základom našej garderóby by mali byť ľahké, priedušné a pohodlné topánky. Premýšľate, aké tenisky si vybrať na leto? Máme pre Vás niekoľko modelov od tých najpopulárnejších značiek, ktoré Vám určite pomôžu v rozhodovaní.

adidas Superstar

Kedy vznikli Superstar?

Spoznajte ich históriu!

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]