Nike Tennis Classic

Nike Tennis Classic

O tom, že pre značku Nike sú športovci srdcovou záležitosťou netreba nikoho presviedčať. Svoju sekciu tu majú basketbalisti, futbalisti, ale aj všetci, pre ktorých sa šport stal každodennosťou. Značka sa stará aj o tenistov, pre ktorých tvorí unikátne modely obuvi na kurty a špeciálne oblečenie. Jedným z hlavných projektov tejto sekcie sú tenisky Nike Tennis Classic. Čo je v nich výnimočné?

Obuv s históriou

Vyrábané sú od roku 1982. Dnes s plnou zodpovednosťou za slová môžu byť nazvané Classicami. V porovnaní s modernými modelmi ako Nike Court Flare alebo Nike Court Zoom Ultra, Tennis Classic sa prezentujú veľmi tradične. Jednoduchý design bol inšpirovaný modelom Nike Wimbledon, ktorý priniesol šťastie hráčovi Johnovi McEnroe. Dnes po uplynutí skoro tridsiatich rokov zostávajú jedným z najradšej kupovaných modelov tenisovej obuvi.

Čím sú výnimočné?

Nízky profil obuvi, minimalistická štylistika a plochá podrážka sú črty, ktoré ich charakterizujú. Vďaka jednoduchosti sú jedny z najradšej prerábaných modelov Nike. Nedávno sa ukázali v designerskej verzii, ktorej zvršok je vyrobený z materiálu Flyknit. Počas Wimbledonu vošla do predaja taktiež obuv vo farbách medailí. Zlaté sa prezentovali s veľkým efektom! Boli taktiež tenisové Classic s motívom lávy alebo v pastelových farbách. Napriek všetkému favoritom zostávajú „najčistejšie” zo všetkých, minimalistické v bielo-čiernej verzii alebo celé biele. Ich kožený zvršok zaručí trvanlivosť a pevnosť.

Aj keď boli vyrobené pre tenisových hráčov, skvele sa osvedčia ako obuv lifestyle. Hodia sa k mnohým štylizáciám, sú univerzálne a nadčasové!

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]