Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

NIKE HUARACHE - TECHNOLÓGIA UZATVORENÁ V RETRO LOOKU

Futuristický vízia a kultový projekt. Výnimočná línia, ktorá si svojim odvážnym dizajnom podmaňuje súčasnosť a neustále smeruje do budúcnosti. Minimalistický tvar tohto modelu je symbolom pozitívneho rebelantstva - radikálneho odklonu od tradičnej konštrukcie. Ak si myslíte, že v časoch, keď tenisky ovládli ulice, nemáte šancu odlíšiť sa od ostatných tým, že ich budete nosiť aj vy, spoznajte Nike Huarache a zmeníte názor.


Kultový dizajn, moderný look

V roku 1991 Tinker Hatfield navrhol bežecké topánky, ktoré zmenili tvár športu a mestskej módy. Nike Air Huarache boli výnimočne moderné a nepodobali sa na žiadne iné tenisky tohto typu existujúce na trhu. V období, keď viac znamenalo lepšie a čím krikľavejšie, tým modernejšie, navrhol tento dizajnér novú minimalistickú verziu, ktorá dobyla srdcia športovcov a fanúšikov pouličnej módy. Svieža kombinácia farieb, jednoduchý tvar, gumený pás na päte a moderné spojenie materiálov ako keby boli výzvou budúcnosti. Futuristická verzia minimalistických tenisiek s výrazne naznačenou konštrukciou urobila závratnú kariéru. Projekt sa vyvíjal a mal vplyv na víziu nielen bežeckých, ale aj tréningových topánok alebo basketbalovej obuvi. Natrvalo sa stal taktiež súčasťou streetwearovej módy a až do dnešných dní je na vrchole. Medzi najpopulárnejšími líniami na túto sezónu môžete nájsť Nike Air Huarache, Nike Air Huarache Light alebo Nike Air Huarache Run.


Najsviežejšia technológia

Každý z modelov tejto línie predstavuje nielen dokonalý dizajn, ale aj záruku najvyššej kvality a pohodlia. Revolučná vzduchová podrážka Nike Air skvele vyzerá a spôsobuje, že každý krok pripomína chôdzu ako v oblakoch. Inovačné odpruženie posilňuje oblasť klenby, aby sa chodidlá nepreťažovali a rôzne možnosti zašnurovania vám poskytnú ešte lepšiu kontrolu nad stupňom uchopenia a stability. Podrážky obuvi boli dodatočne pokryté vrstvou gumy, čím zabraňujú pokĺznutiu na povrchu - vďaka tomu vás obuv pri vašich aktivitách neohraničuje. Mäkkosť vnútornej dobre priliehavej ponožky prechádza do tvrdých prvkov na podrážke, ktoré stabilizujú a spôsobujú, že dizajn Huarache nemá konkurenciu. V kolekcii Nike si každý nájde niečo pre seba, keďže väčšina modelov je unisex a dobre vyzerá aj na detskom, či mládežníckom chodidle. Nezáleží na tom, či hľadáte tlmené klasické farby alebo milujete pastely, kontrastné kombinácie a sýte odtiene, v Sizeer nájdete každý variant z tejto kolekcie, bez ohľadu na to, ktorý ste si vyhliadli.


×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]