Ako vybrať dámsku zimnú vetrovku?

jarni bunda red

Výber ideálnej, dámskej vetrovke na zimu rozhodne nie ľahké zadanie. Tesne pred začiatkom zimnej sezóny budeme čeliť výzve zosúladiť vysoko kvalitné spracovanie, skvelý štýl, farbu, dizajn so súčasnými trendmi a strih, ktorý podčiarkne vlastnosti siluety. Či naozaj táto misia môže skončiť úspešne? Určite! Jediné čo potrebujete je rozumný plán, ktorý pomôže vybrať tu správnu dámsku vetrovku na zimu. V ponuke lifestylových a športových značiek určite nájdete svoj ideál!

jarni bunda pro zeny
jarni bunda damska
reebok classic leather zip

Strih, farba a štýl

V dámskom svete na štýle veľmi záleží a preto každú časť garderóby vyberajú predovšetkým na základe jej dobrého vzhľadu. Pri výbere zimnej vetrovky je dobré pozerať na strih, ktorý ideálne podčiarkne vlastnosti siluety. Mýtom je, že pérové vetrovky robia človeka mocnejším no ak je vetrovka predelená cez bruško alebo odseknutá v páse, bude vyzerať skvelo na každom type figúry. Taktiež pozerajte aj na farby. Zimnú vetrovku budete nosiť takmer každý deň počas niekoľkých mesiacov, práve preto by bolo dobré staviť na univerzálnu farbu. Nemusí to ale byť iba šedá a čierna! Ak vo Vašej skrini všetko sedí do červenej fary, nič Vám neprekáža si zainvestovať do dámskej zimnej vetrovky presne v tejto farbe!.

cerna bunda na jaro

Dobrá, dámska vetrovka na zimu – ako ju nájsť?

Poriadnu, dámsku vetrovku na zimu spoznáte nie len vďaka skvelému dizajnu ale taktiež podľa materiálu, ktorý má tkaniny zaručujúce komfort, vode odolnosť a udržanie ideálnej teploty tela. Nie je čo ukrývať, vetrovka na zimu nemôže iba dobre vyzerať! Mala by tiež zahriať v chladné dni, chrániť pred vetrom a taktiež vlhkosťou pri snežení alebo daždi. Práve preto pokiaľ urobíte nákup, uistite sa, že vybraný model dámskej zimnej vetrovky je vykonaný z vhodných materiálov. Stopercentná vode odolnosť a odolnosť proti vetru zaistí povlak z polyestru, hydrofóbnej tkaniny a gore-texu. Teplotu tela pomôže udržať pérové vyplnenie a ohrievajúca podšívka. Funkčnosť zväčší ak vetrovka bude mať kapucňu a dodatočné vrecká!


Viac:
Dámske zimné bundy
Ako si vybrať dámsku jarnú bundu?

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]