adidas Kolekcia

Kolekcie adidas

Nikdy nehasnúce evergreeny na teniskovom nebi a horúce novinky, ktoré sa takmer okamžite stávajú kultovými - táto značka vie, ako sa to robí. Najpopulárnejšie modely adidas tvoria veľmi dlhý zoznam a je ťažké sa tomu čudovať – nakoniec, táto značka sa nedostala na vrchol len tak bez dôvodu. Umenie presného vnímania potrieb zákazníkov, predpokladanie trendov a spájanie pohodlia, funkčnosti, štýlu a najlepšej kvality spôsobujú, že každá kolekcia adidas žne úspechy. Spoznajte modely, ktoré nemiznú z políc obchodov už dlhé roky a tie, ktoré si v poslednom období ako blesk podmanili streetwearový trh.

Chodiaca história

Je tu ešte niekto, kto nepočul o adidas Superstar? Málo pravdepodobné. Model práve oslávil 50 rokov a celé tie desaťročia je trvalou súčasťou veľkomestských ulíc. Nízke tenisky s charakteristickou gumenou mušľou na špičke debutovali na basketbalových ihriskách, aby sa zanedlho stali objektom túžob všetkých, nielen fanúšikov basketbalu. Športové korene má aj model Stan Smith - jeho vznik môžeme označiť na časovej osi paralelne s históriou tenisu. Minimalistická silueta obuvi sa v priebehu rokov dočkala nespočetných verzií, ale jej konštrukcia sa v konečnom dôsledku nezmenila. Iný evergreen značky, adidas Gazelle, taktiež vychádzajú z kultúry fyzickej aktivity. Vznikli ako univerzálna tréningová obuv, ktorá je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších lifestylových modelov.

Stretnutie minulosti a súčasnosti

Značka sa vo svojich projektoch snaží hovoriť: jednoduchosť je vždy v móde. Odtiaľ pochádzajú monochromatické modely inšpirované retro štýlom, také ako adidas Sleek, Continental 80 alebo Supercourt. Hoci sú to novinky posledných rokov, v ich dizajne môžeme vycítiť silnú inšpiráciu kultovými modelmi spred desaťročí, osobitne tými, ktoré boli spojené s tenisovými kurtami. Osviežené sa vracajú ako pocta koreňom značky, a samotná adidas to s hrdosťou zdôrazňuje. Do priazne sa vracia aj štýl slávnych bežeckých topánok s lesklými elementami, ktoré v súčasnosti poznáme pod názvom Nite Jogger. Pena Boost používaná aj v športových modeloch značky spôsobuje, že sú nielen módnym, ale aj pohodlným spôsobom ako pritiahnuť pohľady na uliciach. U_Path Run, Deerupt, Tubular alebo Ultraboost - všetky čerpajú z najlepších štylistických, ale aj technologických riešení, ktoré sa značke už roky osvedčujú. Spojenie najlepšieho streetwearového dizajnu a toho, čo je v športovej obuvi najpohodlnejšie, spájanie súčasných trendov s klasikou - to je recept na úspech, ktorý spôsobuje, že všetky modely obuvi adidas sa okamžite stávajú hitom.

Trendy v najlepšom vydaní

Okrem toho, že adidas ostáva v úzkom spojení so svojou históriou a dedičstvom, nevzdáva sa vytvárania nových trendov a odpovedí na tie, ktoré už dominujú na mólach či v pouličnej móde. Aj firma si začala byť v poslednom období vedomá toho, že sa čoraz častejšie rozhodujeme pre výber obuvi, ktoré nie je módna len jednu sezónu, a zároveň bude pasovať ku väčšine elementov našej garderóby. Jej ponuka "ugly shoes", kategórie obuvi, ktorá už niekoľko sezón dominuje prakticky všade - od stránok časopisov cez police obchodov až po ulice miest, dokonale splýva s trendami, ale zároveň je natoľko rezervovaná, aby nestrácala na univerzálnosti. Stačí si prezrieť kolekcie adidas Falcon, Ozweego alebo Yung. Vyskladané zvršky a hrubé podrážky, ktoré si spájame práve s týmto trendom sa vo vydaní adidas zdajú byť ideálnym doplnkom takmer každého looku. Farebné modely pre milovníkov extravagancie sa prepletajú s jednofarebnými modelmi, ktoré si zamilujú fanúšikovia klasiky... Každý si tu nájde niečo pre seba. Prezrite si kolekcie obuvi adidas v Sizeer a nájdite ten pár, ktorý je chýbajúcou časťou skladačky vášho outfitu!

Populárne kolekcie:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]