Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť
Supra je kalifornská značka, ktorej zakladateľom je Angel Cabada. Na začiatku pôsobenia, v roku 2006, sa značka mala stať podporou pre lokálne skateboardové prostredie, avšak ich rozpoznateľný dizajn a perfektná kvalita spôsobili, že sa Supra v priebehu niekoľkých rokov stala jedným zo zaujímavejších hráčov na trhu skateboardovej a lifestylovej obuvi.

Spoluzakladateľom nápadu s farebnou, energetickou značkou boli tiež skejťáci Chad Muska, Terry Kennedy a americký DJ a hudobný producent Steve Aoki. Čo odlišuje topánky Supra, je použitie neobvyklých materiálov, odvážne farby a vysoká kvalita prevedenia. Spojenie klasických riešení skateboardovej obuvi a fantastického dizajnu umožnilo vytvoriť novú kvalitu. Logo kalifornskej značky sa stalo rozpoznateľné hlavne vďaka takým modelom topánok ako VAIDERE - jednej z prvej ponúk značky Supra, ktorá bola úspešná na silnom trhu skateboardovej obuvi, a tiež Skytop a TK Society. Obuv určená pre skateboardistov je teraz uznávaná medzi majstrami tohto odvetvia, okrem iného Antwuanem Dixonom, Erikom Ellington alebo Jimom Greci.

Supra nie je však len výrobcom skateboardovej obuvi. Rovnako dobre si vedie v oblasti mestskej módy - vytvára nové trendy a uvádza na trh ďalšie inovačné modely obuvi sneakers. Nové kolekcie sú výsledkom spolupráce s návrhármi a štylistami. Táto americká značka preto veľmi dobre vie, čo sa vo svete módy odohráva, a má výrazný náskok pred konkurenciou. Vo veľmi krátkej dobe si Supra vybudovala pevnú pozíciu a preto ďalšie známe osobnosti a hviezdy šoubiznisu nosia a propagujú ich výrobky. K tejto skupine patria napríklad Jay-Z, Lil Wayne, Kanye West alebo Rihanna.

V ponuke Sizeer.sk sú dostupné modely z nových kolekcií značky. Ak chcete nosiť výnimočnú obuv, ktorá spôsobia, že sa Váš štýl stane jedinečným, určite sa vybavte obuvou značky Supra.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]