Zmeňte hľadaný výraz.
Skúste použiť menší počet filtrov (odstráňte menej dôležité).

Späť

Šnúrky Mr. Lacy - s nimi nebude nikdy nuda!

Značka Mr. Lacy je najväčším producentom šnúrok na svete. Vytvára rôzne druhy šnúrok, prispôsobené k potrebám každej obuvi. Produkty od tejto firmy sú ideálnym riešením na spestrenie vzhľadu Vašej obuvi rýchlo a lacno.

Najvyššia kvalita

Veľmi kvalitné, ploché alebo okrúhle šnúrky sú štandardné a jediné produtky v ponuke spoločnosti Mr. Lacy. Firma miluje farby, kreativitu, inovatívnosť a individualitu svojich zákazníkov. Mr. Lacy chce Vás urobiť šťastnými a robí to pomocou produtkov najvyššej kvality. Kým trafia do predaja, šnúrky sú podrobené testami na kvalitu a trvanlivosť.

Pán Lacy stavia na rôznorodosť

Spoločnosť vyrába šnúrky do obuvi rôznych druhov: sneakers, tréningovej, vychádzkovej, snowboardovej, outdoorovej. Ponúka šnúrky v pestrých farbách, ktoré skvele oživia vzhľad obuvi. Môžete si vyberať medzi dĺžkami od 70 do 210 centimentrov. Vďaka kvalitnému vláknu si šnúrky Mr. Lacy dlho udržia sýtu farbu a tvar.

Vo svojej ponuke má Mr. Lacy rôzne kolekcie: okrúhle šnúrky, oválne, kockované, farby – lesklé, dvojfarebné, svietiace v tme. Zaujímavé sú tie, ktoré menia farbu pomocou slnečného pôsobenia – z bielej na ružovú alebo žltú. Dostupné sú špeciálne modely určené pre bežcov, snowboardistov, horských fanúšikov a futbalistov.

Farby s posolstvom

Farebné šnúrky môžu podporovať charitatívne iniciatívy alebo spoločenské akcie. Jednou z nich bola akcia, ktorá trvala počas celej série talianskej futbalovej ligi majstrov. Sponzori akcie zadovážili všetkým mužským a ženským klubom v Taliansku farebné šnúrky. Bolo jasné, že družiny podporujú osoby z prostrenia LGBT. Značka Mr. Lacy sa taktiež zúčasňuje na charitatívnych akciách. Je priaznivá k životnému prostrediu a podporuje ekologické inicitívy.  

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]