Vesmírne dobrodružstvo na zemi. Spoznajte mesačnú obuv!


biele Moon Boot

Patríte medzi tých, ktorí sa už na začiatku jesene nevedia dočkať vianočných darčekov, sezónneho playlistu, nových kolekcií svojich obľúbených značiek či premiéry filmu Star Wars? Avšak spolu s vianočnými radovánkami prichádza ešte niečo iné. Nadviazanie na vesmír v tomto prípade nie je náhodné. Prezrite si našu kategóriu new stuff a spoznajte… mesačnú obuv, ktorá vás prekvapí svojím nadpozemským pohodlím.


Moon Boot, čiže čo?


Premýšľate, čo je to Moon Boot? Na jednu stranu je to značka, ktorá svoje dobrodružstvo začala už pred 50 rokmi, a dnes vám opäť umožňuje zamilovať sa do svojho unikátneho dizajnu. Na druhú stranu, sú to najbláznivejšie zimné topánky, aké ste kedy videli. Pripomínajú obuv astronauta, ktorý s ľahkosťou kráča po Mesiaci. Práve ona sa stala najznámejším symbolom 20. storočia, ktorý v roku 2000 ocenilo aj francúzske múzeum Louvre. Wow! To je už čo povedať, však? Neónové snehule, ako aj modely v univerzálnych farbách. Obuv, ktorá nadchne výnimočným tepelným pohodlím, ochráni pred snehom, dažďom, mrazom, a zároveň zaručí neuveriteľnú priľnavosť, ako aj ten najmódnejší streetwearový look.


Veľký krok… pre módu


Ako sa to stalo, že snehule Moon Boot vám umožňujú zažiť vesmírne dobrodružstvo tu na zemi? Všetko sa začalo 20. júla 1969. V tento deň sa uskutočnila misia, ktorej cieľom bolo pristáť na Mesiaci. Počas nej Neil Armstrong urobil ten najdôležitejší krok v dejinách ľudstva – stúpil nohou na Mesiac. Určite premýšľate nad tým, aký súvis to má so snehuľami Moon Boot? Túto udalosť pozoroval celý svet, okrem iných aj taliansky krajčír Giancarlo Zanatta. Jeho pozornosť zaujala najmä... obuv astronautov. Masívna, vysoká, s masívnym, ovinutým a nepremokavým zvrškom, ako aj charakteristickou podrážkou. Mesačná obuv na neho urobila tak veľký dojem, že sa rozhodol ňou inšpirovať.


Gravitácia? Nie v tomto prípadeGiancarlo nepatril medzi osoby, ktoré by nejakú myšlienku dlho nosili v hlave. Vesmírna obuv astronautov jeho myseľ tak veľmi opantala, že už v 70. rokoch stvoril svoju vlastnú značku. Ako ju nazval? Samozrejme… Moon Boot, a ako ináč! Nie je ťažké si domyslieť, čo sa objavilo v jej ponuke. Áno, dobre ste uhádli – snehule inšpirované mesačnou obuvou. Najskôr sa objavil náčrt, potom boli prvé skúšky ušitia obuvi a nakoniec prišla na svet – obuv, do ktorej sa už na prvý pohľad zamiloval celý svet. Jej cieľom bolo to, aby na ňu neplatili žiadne zákony, okrem iného ani gravitácie. Práve z tohto dôvodu je vzhľadovo masívna obuv, v skutočnosti ľahká ako pierko.


Na Mesiac, na svah aj do mesta


Už od samého začiatku existencie značky talianskeho obuvníka, sa Moon Boots stali povinným prvkom outfitov všetkých fanúšikov zimných športov. Osobitne tých, ktorí dobré poznajú najnovšie trendy. Na začiatku bolo možné stretnúť ich pri prechádzkach alpskými dedinkami a lyžiarskymi vlekmi. Avšak, ako určite viete, móda sa rada mení, a aj dnes dokáže prekvapiť. V súvislosti s tým je túto sezónu značka Moon Boot jedným z najhorúcejších streetwearových trendov. Neustále pozorovanie módnych trendov, túžba po uvoľnenosti a slobode aj počas bežného dňa, spôsobili, že mesačná obuv sa zo zimnej ikony na svahu rýchlo pretvorila na ikonu mestskej módy. Aj takýmto spôsobom obuv astronautov predstavuje nielen element, ktorý sa spája s misiou Apollo 11 alebo zimnými športami, ale zároveň s fashionistkami a milovníčkami najnovších trendov, ktoré zbožňujú mestskú slobodu a túžia sa odlíšiť.


Nadpozemské pohodlie pre každého


obuv Moon Boot

Moon Boot je dôkazom toho, že nemusíte byť astronautom, aby ste sa mohli tešiť nadpozemskou ľahkosťou a pohodlím. V súčasnosti, keď značka slávi 50. výročie existencie, chce poukázať na to, že nie je dôležité v akej klíme žijete, a aké je práve počasie. Bez ohľadu na všetko, mesačná obuv vám umožní štýlovo kráčať mestom – aj vtedy, keď je zasypané snehom alebo zmáčané dažďom. Dokonale izolujúca vodotesná podrážka a chrániaci syntetický zvršok, ktorý udržuje príjemnú teplotu vo vnútri až do mrazov -35 stupňov Celzia, ako aj doplnky najvyššej kvality, ktoré zaručia, že snehule Moon Boot padnú do oka každej milovníčky moderných riešení.


Hľadáte novú obuv na zimu? Takú, ktorá zaručí nielen neuveriteľné teplo, ale postará sa aj o dobrú izoláciu pred atmosférickými podmienkami, a zároveň unikátnym spôsobom doplní (alebo stvorí) váš outfit do mesta? Odpoveď je jednoduchá – ideálnou obuvou pre vás budú snehule Moon Boot. Neónové mesačné topánky, ako aj tie v trochu tlmenejších farbách, nájdete v našich kamenných predajniach a na Sizeer.sk. Presvedčte sa sami a prežite vesmírne dobrodružstvo v meste!


[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]