Obuv Jordan Air 1 - basketbalový a streetwearový element pre ňu a pre neho

Jordan Air 1

Look inšpirovaný tým, čo nosia futbalisti? To tu už bolo! Nadišiel čas, aby v uliciach začal kraľovať basketbal - šport perfektne odrážajúci streetwearového ducha. Jeho energia a špecifický americký vibe spojený s celou basketbalovou kultúrou sú ako stvorené pre každého fanúšika mestských trendov. Zakomponujte túto vášeň do vašich každodenných outfitov a vyberte si skutočnú klasiku - obuv Jordan Air 1, ktorá kedysi do mestskej módy vniesla skutočný závan sviežosti. Ba čo viac - vie to urobiť aj dnes. Je čas na (ďalšiu) revolúciu!


Look s cenzúrou


Každý opravdivý fanúšik mestských trendov sa riadi nielen srdcom. Pretože hoci si vyberáme modely, ktoré sa čo najlepšie budú hodiť k nám a k nášmu štýlu, chceme vedieť, čo si vyberáme. Nesiahame po prvom modeli skraja, ale po teniskách, ktoré nielen vyzerajú, ale tiež... vyjadrujú. A konkrétnejšie - rozprávajú nejakú históriu. Práve tak môžeme spoznať skutočného znalca! Obuv Nike Jordan Air 1 skúsených odborníkov na streetwear určite zaujme aj svojou históriou, ktorá sa za ňou ukrýva. Tento model vznikol v roku 1985 a stvoril ho Peter C. Moore ako inšpiráciu najmä vtedy aktuálnymi módnymi trendami, ako aj - basketbalovým štýlom známym z najväčších svetových parketov. Aby bola táto zmes ešte vierohodnejšia a úprimnejšia, k spolupráci bola prizvaná vtedajšia hviezda basketbalu, čiže Michael Jordan. Osvedčilo sa to? Musíme povedať, že áno a história dokázala, že to bol správny krok, ale na začiatku to vôbec tak nevyzeralo. Obuv vyvolala mnoho kontroverzných reakcií a NBA hráčom priam zakázala vystupovať v tomto červeno-čiernom modeli pod hrozbou sankcií. Čo urobil Michael Jordan? Aj napriek tomu si ich obúval! One rule - break the rules; neexistuje presnejšia charakteristika streetwearu.


Jordan Air 1 – ideálna zmes!


Vzdor s cieľom vyjadriť samého seba - takýto prístup ideálne korešponduje s mestskou módou alebo nie? Ale dôvodov, aby ste siahli po slávnych Jordanoch je ešte viac! Tento model sa okrem zaujímavej histórie vyznačuje aj dokonalým lookom, ktorý okamžite upúta pozornosť. Basketbalové inšpirácie sú v ňom viditeľné už na prvý pohľad a sú natoľko výrazné, že môžu dodať charakter celému outfitu. V tomto modeli je však niečo iné, čo odráža ducha mestskej módy viac než kedykoľvek predtým. Hovoríme samozrejme o fascinujúcom retro akcente! Tieto tenisky z polovice 80. rokov sú skutočným "dieťaťom" svojich čias a skvele odrážajú ducha tejto dekády. Vidíme to vo farbe, ale aj v samotnom profile obuvi bez ohľadu na to, či si vyberieme model s klasickým zvýšeným zvrškom alebo "Jordany" vo verzii low.


tenisky Jordan Air 1 - druh nízka

A keď k tomu pridáme vyslovene športovú trvácnosť a pohodlie získame... áno, dobre ste si domysleli: zmes hodnú znalca. Táto obuv je nepochybnou trofejou pre neho aj pre ňu. Neveríte? Hneď vám dokážeme to, že milovníci najlepšieho streetwearu každého pohlavia sa môžu tešiť dokonalým lookom - a to v ľubovoľnej kompozícii.


Outfit pre ňu


Začnime dámami - fanúšičkami úprimného a autentického looku, ktoré sa neboja žiadnych zostáv a odvážne hľadajú inšpiráciu. Dámske Nike Jordan Air 1 sa ideálne prispôsobia všetkým bežným outfitom a prinášajú im úplne novú úroveň. Chcete užšie nadviazať na basketbalové korene značky? Skvelé, klasika sa vždy cení! V tom prípade rozhodne siahnite po modeli vo verzii mid so zvýšeným zvrškom, ktorý najviac pripomína o rozohrávkach na parkete.


dámske sneakersy Jordan Air 1

. K tomu si vyberte šortky, ideálne teplákové a tank top, a potom... jednoducho čakajte na zaslúžené prejavy uznania skutočných fanúšikov mestských trendov. Rovnako dobrý efekt však dosiahnete aj výberom klasických džínsov. Kombinácia denimu s teniskami je nesmrteľná a vyzerá dobre bez ohľadu na ročné obdobie. A čo tak šaty alebo sukňa? Michael Jordan už v 80. rokoch dokázal, že ak niečo veľmi chcete, všetko je možné - a Vy predsa vždy chcete na 100 %, či nie? Preto neváhajte - siahnite po nízkych topánkach Jordan Air 1 a obujte si ich k priliehavým šatám alebo kruhovej sukni. Alebo naopak. Možnosti sú neobmedzené. Keď sa už rozhodnete, ostáva len vybrať vhodné doplnky (skvelou voľbou bude športová taška alebo vak, ako keby ste práve šli z tréningu) a perfektný, basketbalovo-streetwearový look je hotový.


Outfit pre neho


A čo pre pánov? Dopredu sa samozrejme vysúva klasika, čiže spojenie s obľúbenými nohavicami z denimu. Podobne ako u dievčat, kombinácia s džínsami je štýlovým hodom za desať bodov. Ale ak vás nejaká kombinácia už znudila - nie je na tom nič zlého - smelo nadviažte na športové korene modelu a obujte si ho k módnym joggerom. Teraz len obľúbená mikina alebo tričko - ideálne s potlačou farebne nadväzujúcou na to, čo sa deje na zvršku a je to: outfit hodný odborníka je hotový. Iná možnosť, vhodná na leto? Samozrejme šortky a tank top, najlepšie v retro štýle, aby ešte lepšie nadviazali na tento model. Tak ste si to predstavovali? No jasné - tieto tenisky predsa už desaťročia dokazujú, že sú the best. Jeden z najlepších modelov obuvi od Nike by určite mal posilniť aj vašu kolekciu tenisiek - najlepšie už teraz. Do boja, odborníci: je čas rozohrať veľký zápas s mestskou módou, ktorú tak milujete.


tenisky Jordan Air 1
Jordan Air 1 - pozri celú kolekciu
[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Pozrite si originálny modely detské obuvi Jordan Air 1:

Pozrite si originálny modely damske obuvi Jordan Air 1:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]