Nadpozemsky dobrý look - objavte nový rozmer streetwearu!


Khaki oblecenie Alpha Industries

Skutoční milovníci mestskej módy dokonale vedia, čo je práve top. Každý z nás samozrejme nosí to, čo cíti, ale nie je problémom si všimnúť dva najsilnejšie trendy. Prvým je inšpirácia tým, čo bolo. Staré projekty najslávnejších značiek sú prispôsobené súčasným potrebám, samozrejme so zachovaním výnimočného looku, ktorý fanúšikovia tak milujú. Retro outfity vyzerajú skvele, ale aktuálne sú aj sety inšpirované minulosťou, dokonca aj... vesmírom. A keď tieto dva trendy spojíme do jedného? Znie to skutočne ohromujúco! Alpha Industries vie ako na to - a musíme uznať, že výsledok robí dojem, a dokonca galaktických rozmerov! Spoznajte výnimočnú kolekciu, ktorá vám za každých okolností nepochybne zaručí nadpozemský look.


Z armádnych barakov na móla


Alpha Industries je značka, ktorá si už niekoľko rokov získava čoraz väčšiu popularitu medzi fanúšikmi skutočného streetwearu. Jej história môže prekvapovať, najmä preto, že už na samom počiatku si prešla veľkými zmenami. Podnik založený v roku 1959 v slávnom Knoxville (štát Tennessee) sa na začiatku zaoberal výrobou oblečenia pre... vojakov. Príslušníci americkej armády mali veľmi špecifické potreby, ktoré značka splnila do bodky. Veľmi kvalitný materiál, trvácnosť, praktickosť, spoľahlivosť, a okrem toho, len tak na doplnenie - skvelý vzhľad v súlade s aktuálnou módou. Po chvíli však zakladatelia značky uznali, že ponuku by sa oplatilo rozšíriť o kolekciu pre civilov - samozrejme pri zachovaní najvyšších štandardov spracovania v spolupráci s armádou. Presne tak sa narodila Alpha Industries. Oblečenie s vojenskými strihmi a vojenskou kvalitou sa dostalo do ulíc veľkomiest, a potom rovno na móla. Bundy typu bombera sa stali nepopierateľným hitom, a značka si získala obrovskú popularitu. Dnes má neotrasiteľnú pozíciu na trhu, a jej sláva neustále rastie. A to je veľmi dobre - dokonalú kvalitu je potrebné oceniť. Nikto si toho nie je vedomý viac, než skutoční sneakerheadi.


Nadpozemský outfit


Bombery plné osobnosti inšpirované oblečením pre vojakov majú nepochybne v sebe to "niečo", ale fanúšikovia streetwearu sa predsa neuspokoja len s tým, čo je dobré. Siahame po tom najlepšom! Ak teda chcete svoj štýl vyniesť na vyššiu úroveň a objaviť sa medzi hviezdami... mestskej módy, rozhodne venujte pozornosť bundám z kolekcie označenej logom NASA. Znie to nadpozemsky dobre, však? Pohodlné vrchné pokrývky vás s určitosťou nadchnú svojou trvácnosťou. Zamyslite sa - ak uspokojili potreby profesionálnych vojakov, čo iné im môže stáť v ceste? Presne takú kvalitu potrebujete vo svojom šatníku. Teraz môžete mať najlepšie materiály a osvedčené projekty v novej, vesmírne dobrej verzii. Nášivky s logom najslávnejšej vesmírnej agentúry na svete len podčiarkujú vojenský charakter slávnych bomber, a umožňujú cítiť sa skutočne výnimočne. A ak k tomu pridáme dlhé textilné pásiky pripevnené k zipsom a nášivky s americkou vlajkou, vesmírny look máte hotový. S touto pomocou sa minimalistické tenisky, jednoduché nohavice a mikina budú prezentovať nadmieru dobre. Geniálne!


Štýl z iného sveta


Sivé mikiny Alpha Industries

Alpha Industries sa nešpecializuje len na bundy - vo svojej ponuke má aj iné prvky oblečenia. Hľadáte niečo skutočne mimoriadne do školy, na univerzitu, stretnutie so známymi či do práce? Obráťte pozornosť na výnimočné mikiny priamo od značky z Tennessee. Ich jednoduché strihy zapadnú do každého setu a nášivky s logom NASA sú skutočnou poklonou všetkým, ktorí sa pričinili k objavovaniu vesmíru. Ukážte, že aj vy hľadíte ku hviezdam a čerpáte z nich inšpiráciu! Pohodlné mikiny Alpha Industries vám dovolia cítiť sa ľahko, a pritom vám zaručia vesmírne dobrý look, ktorý si zamilujete. Vzneste sa do výšin streetwearu a ukážte, ako si ceníte retro inšpiráciu v modernej verzii - ideálne pre skutočného fanúšika mestskej módy. Alebo namiesto mikiny by ste chceli radšej tričko? Aj ono bude ideálne pasovať ku vašim outfitom a zaručí, že budú priam nadpozemsky dobré. Toto je komfort, ktorý potrebujete - najlepší na tejto (a každej inej) planéte.


Streetwear can into spaceKultové bombery, mikiny s retro dizajnom a tričká ideálne na každé ročné obdobie - všetky inšpirované úspechmi NASA a jej súčasnými bádateľmi, ktorí nám približujú nesmiernosť vesmíru. Chcete spoznať návod na vesmírne dobrý look, v ktorom sa minulosť spája s budúcnosťou a najlepší streetwear prechádza do novej sféry? Kolekcia oblečenia Alpha Industries je perfektnou voľbou, v prípade, ak svoj štýl chcete vyniesť na ešte vyššiu, medzigalaktickú úroveň. Armádne strihy, vojenská odolnosť, moderné materiály a nadčasové farby sú spôsobom, aby ste si zaistili skutočne nadpozemský komfort a vesmírne dobrý look na každý deň a nielen vtedy. Banálny outfit, ktorý je v dave neviditeľný? Nikdy viac!


Prohlédněte si kolekci Alpha Industries
[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Prezrite si pánske oblečenie Alpha Industries:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]