Ako si vybrať pánsku jarnú bundu?

jarni bunda

Ako si vybrať pánsku jarnú bundu?

Keď po zime konečne nadíde jar, začíname odkladať ťažké a hrubé zimne bundy. Postupne ich vymeníme za ľahšie a priedušnejšie vetrovky, ktoré nám poskytnú voľnosť a pohodlie počas teplejších dní. Nemôžeme však zabúdať, že jar to nie sú len slnečné dni, ale taktiež obdobia náhlych zmien počasia. To je dôvod, prečo by sme mali svoj šatník doplniť aj o prechodnú bundu.

jarni bunda pro muzi
jarni bunda panska
reebok classic leather zip

Vyberte si vhodný materiál

Pánska jarná bunda by mala byť vyrobená z správnych materiálov. Ľahšia konštrukcia neznamená, že vetrovka na prechodné obdobie by nám nemala zaručiť tepelný komfort počas chladnejších jarných dní. Dobrý materiál by mal zabezpečovať teplo, zároveň by mal byť optimálne priedušný a nepodporovať nadmerné potenie.

cerna bunda na jaro

Stavte na funkčnosť

Ak hľadáte ideálnu pánsku jarnú bundu, musíte klásť dôraz nielen na dizajnérsku stránku, ale aj praktické riešenia od výrobcu. Jarná bunda by mala byť funkčná, preto najlepšou voľbou sú modely s hlbokou kapucňou, vyvýšeným golierom, priestrannými vreckami a zipsom, ktoré nám poskytujú väčšiu kontrolu nad našim teplotným komfortom, nezávisle od práve panujúceho počasia.


Více
Jarné bundy
Dámske jarné bundy

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]