Rozbaliť filtre
Výsledkov na stránke
z 3 výrobkov

Vybrať filtre

Pánske šály a rukavice

Cena

od do

ZNAČKA

Materiál

Farba

Druh

Odstrániť vybrané

Práve si prezeráte pánske šály a rukavice 
Dostupné modely týchto rukavíc

Veľkosti

S L

Veľkosti

S L

Veľkosti

S L
Výsledkov na stránke
z 3 výrobkov

Ak je vonkajšia teplota začne oscilovať okolo nuly vytiahnite zo skrine teplé príslušenstvo. Pánske šály a rukavice chránia pred chladom a môžu byť tiež módnym doplnkom mestských či športových outfitov.

Pánske šály

To je najviac zanedbávaná časť mužského šatníka. Pritom šál nie je len módnym doplnkom, ktorý bude klásť dôraz na Váš štýl. Predovšetkým to je ochranný štít proti chladu a prechladnutiu. Krk je časť tela kde strácame veľké množstvo tepla. Hrubo tkané šatky: vlnené alebo úpletové budú nevyhnutným príslušenstvom, ktoré Vám pomôžu prežiť najchladnejšie dni.

Pánske šály (a rukavice taktiež) sú dobrý nápad na darček. Takže ak neviete čo kúpiť priateľovi, otcovi alebo dedkovi - zvoľte túto bezpečnú a praktickú možnosť. Keď teplota klesne na mínus 15-20 stupňov pod nulou, dobrý patent sú dva šály. Prvý pevne omotáme okolo krku a schovávame pod bundu alebo kabát. Druhý môže byť tenší a skôr plniť dekoratívnu funkciu. Uviažeme ho ako ozdobný uzol na krku.

Pánske rukavice

Ruky sú vizitkou každého muža. Zdá sa, že je to otrepaná fráza, ale v mnohých prípadoch za nás "hovoria" dlane už pri podaní rúk na prvom stretnutí. V zime sú rukavice absolútne nevyhnutné. To, že ich nemáme sa okamžite prejaví na vzhľade rúk – budú neestetické, suché a drsné.

Rukavice sú tiež nevyhnutné  počas zimných športov. Mali by ste ich mať vždy na zjazdovkách aby ste nemali omrzliny. Preferované modely lyžiarskych rukavíc sú nepremokavé a chránia proti vlhkosti, vetru, amortizujú nárazy a vibrácie. Na lyžovanie alebo snowbording je najlepšie zvoliť modely s piatimi prstami pretože sú pohodlné, poskytujú lepšie a pevnejšie uchopenie zjazdovej palice a kontrolu pri jazde. Hľadajte také s páskou na zápästie a dobrou ventiláciou.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]