Považujete sa za trendsetterku. Viete, čo sa nosí, a čo už úplne upadlo do zabudnutia. Vidíte magický návrat ku všetkému, čo je retro a umenie spájať rôzne štýly ste dotiahli až do dokonalosti. Viete, že v streetweari vládnu úplne nekonvenčné pravidlá... a práve za to ho milujete. Viete aj to, že modely dámskych Nike Air Max 270 sa priam ideálne osvedčia do mesta. Premýšľate odkiaľ čerpali inšpiráciu, čo vás v nich môže prekvapiť a... čoho už bolo dosť? Prichádzame na pomoc, aby ste sa mohli stať hrdinkami módnych outfitov!


Inšpirujte sa!


Nové Nike Air Max vyzerajú ohromujúco. Nikoho o tom nemusíme presviedčať, jednoducho to vieme. Ale ako sa stalo, že tvorcom značky sa podarilo stvoriť ďalší model, ktorý okamžite nadchol miliardy milovníkov tenisiek po celom svete? Odpoveď je jednoduchá. Inšpiráciou boli predchádzajúce známe a cenené modely. Pod drobnohľadom bol napríklad originálny model z roku 1991, čiže tenisky Nike Air Max 180. Práve v ňom sa po prvýkrát odlišoval jazyk, na ktorom bolo umiestnené klasické logo značky. Ale to ešte nie je koniec. Ďalšou inšpiráciou bol model Air Max 93, v ktorom bol po prvýkrát použitý vzduchový vankúšik v 3D verzii. A to teda bola zmena! Takým spôsobom vznikol súčasný hybrid. Avšak nastala ešte jedna, minimálna zmena - doteraz boli tvorené modely, ktoré mali byť zamerané na bežeckú obuv. V prípade Nike AM 270 sa pozornosť sústredila na každodenné používanie. Nike Air Max 270 je model, ktorý plným priehrštím čerpá z minulosti, aby vám zaručil súčasnosť na najvyššej úrovni, a zároveň sa postaral o štýlovú budúcnosť. Pamätajte teda, aby ste pri tvorení setov do mesta nezabúdali ani na poctu budúcnosti. Napokon retro štýl je dnes jedným z najhorúcejších trendov ever.Pružnosť, ktorú si zaslúžite


Ok, vieme, že chcete poznať aj niekoľko podrobností z histórie vašich nových tenisiek, ale nepreháňajme to. Určite vás zaujímajú fakty. Čo, ako a prečo? Nie je problém! Vediete aktívny životný štýl alebo jednoducho - viete, že si zaslúžite to najlepšie, čiže... nadpozemské pohodlie. Dámske tenisky Nike Air Max 270 vám zaručia všetko, čo potrebujete. Pružnosť zvršku, voľnosť pohybu a k tomu perfektné prispôsobenie bez zbytočného znehybnenia chodidla. Premýšľate, ako je možné, že voľnosť sa spája s ideálnym udržaním chodidla? Tajomstvo sa skrýva v konštrukcii zvršku. Boli použité tie najlepšie materiály a moderné technológie. A takáto zmes je to najlepšie, čo vás môže postretnúť. Mäkký textilný materiál so štruktúrou priedušnej sieťoviny tvorí niečo ako ponožku, ktorá sa ideálne prispôsobí tvaru vášho chodidla a postará o najvyššiu úroveň pohodlia. Navyše - priedušné materiály vašej pokožke vo vnútri obuvi zaručia hygienické prostredie. Ale to ešte nie je všetko. Tento ľahký a priedušný zvršok bol pre väčšie pohodlie bezšvovo spojený so syntetickými, spevňujúcimi elementami. Práve ony sa postarajú o bezpečnosť chodidiel a optimálnu oporu v najnamáhanejších miestach. Premýšľate ako vyzerá otázka šnurovania, ak má obuv konštrukciu pripomínajúcu burito? A teda tak, že asymetrický a mimoriadne minimalistický systém zaväzovania sa opiera o tenké šnúrky, ktoré ideálne držia chodidlo. Pozornosť si zasluhuje aj dodatočný element na päte, ktorý značne uľahčuje obúvanie a vyzúvanie obuvi bez potreby rozťahovať zvršok.


Spoznajte tajomstvá odpruženia


Zvršok je však jedno, a o skvelom dizajne modelu svedčí aj podrážka. Okamžite zaujme pohľady, predstavuje zaujímavý farebný doplnok a čo je najdôležitejšie - postará sa o skvelé odpruženie a ešte vyššiu úroveň pohodlia. Čo sa skrýva za jeho úspechom? Celok z troch elementov. A v ňom:


- pružná a neuveriteľne ľahká pena s dvojitou hustotou,


- doteraz najväčší vzduchový vankúšik Air Sole, ktorý v Nike AM270 predstavuje až 32 mm!,


- vonkajšia gumená vrstva v prednej časti obuvi a priehľadná na zadnej, ktoré sú spolu zodpovedné za priľnavosť na každom mestskom povrchu.


Práve vďaka novej veľkosti vzduchového vankúšika získate nielen tlmenie otrasov, ale aj perfektné rozloženie tlaku na päte. To spôsobí, že vaše kroky budú mäkké, dobre stlmené a zároveň nezvyčajne ľahké.


Ideálne do mesta


Presné také spojenie technológie, materiálov a módneho dizajnu spôsobuje, že dámske Nike Air Max 270 sa v meste osvedčia dokonale. Vieme, že po tom, čo ráno vyjdete z domu sa častokrát domov vraciate až neskoro večer. Cestou musíte ešte vybaviť množstvo vecí. Stretnutie s kamarátkou, podujatie, tréning či rýchly skok do obchodu. A k tomu potrebujete neuveriteľne pohodlnú obuv, ktorá bude zároveň skvele vyzerať. Znie to ako splnenie snov? Pretože aj je. Predstavte si, že nájdete obuv, ktorá ideálne zapadne do vášho štýlu, dodá vám energiu, a zároveň bude pohodlná do takej miery, že ju na nohách ani nepocítite. Môžete v nej ísť do práce, posilňovne, obchodu či na kurz. Univerzálna obuv, ktorú si zamilujete od prvého obutia. Také sú dámske AM270. Stvorené na mieru našich čias. Pre milovníčku streetwearu a aktívneho spôsobu života. Pre vás. Tak ako, dáte si povedať?


nike air max 270

dámske Nike Air Max 270

159.99

143.99 €

159.99

143.99 €

159.99

87.99 €

149.99

103.99 €

159.99

143.99 €

159.99

143.99 €

[script]$(document).ready(function() {$(window).scroll(function() { if ($(window).width() > 1024) {if($(this).scrollTop() >= $('.b-footer').offset().top - 1000) {$('.sidebar').addClass('is-sticky');} }}); });[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]