Láska ku trom pásikom, čiže prečo sú adidas X_PLR také populárne?


Klasická mikina, štýlová šiltovka a k tomu super pohodlné tenisky – zrejme môžeme skonštatovať, že v šatníku každého správneho fanúšika streetwearu je možné nájsť aspoň jednu vec so symbolom značky adidas. Milióny osôb po celom svete pobláznila vysoká kvalita obuvi, oblečenia a zaujímavých doplnkov tejto kultovej značky z Nemecka. Ako sa to stalo? Prečo sa modely obuvi tejto značky, ako napríklad model adidas X_PLR, stali takými populárnymi? Prečítajte si s nami!Značka s históriou – to máme radi!


Na obrovskú popularitu modelu adidas X_PLR má určite vplyv aj veľký záujem o značku samotnú. A môžeme skonštatovať len jedno – milovníci tenisiek zbožňujú značky s bohatou históriou! Viete, že populárna firma z Nemecka sa môže pochváliť takmer 100-ročnou tradíciou? Už v 20. rokoch minulého storočia sa dvaja bratia s priezviskom Dassler rozhodli stvoriť obuv prispôsobenú potrebám profesionálnych športovcov. A podarilo sa! Obuv, ktorá vyšla z rodinnej dielne poslúžila reprezentantom Nemecka a Spojených štátov počas tých istých olympijských hier. Odvtedy popularita značky len zosilnela. Obrovským krokom dopredu bola taktiež reklama, akú značke urobili hudobníci skupiny Run DMC. Svojou piesňou „My adidas” vštepili ešte väčší entuziazmus a záujem o športové topánky ľuďom z chudobnejších štvrtí. A čo potom tri charakteristické pásiky? Zaujímavosťou je, že na začiatku boli pásiky umiestňované len preto, aby… stabilizovali konštrukciu celého zvršku a ochránili ju pred deformáciami alebo zničením. Až neskôr sa trojitý element adidas stal všeobecne známym symbolom značky, ktorý sa popri trojlístku adidas Originals stal oficiálnym logom firmy. Do dnes všetky modely tenisiek, medzi nimi adidas X_PLR a rôzny druhy oblečenia alebo doplnkov zdobia tri pásiky adidas.Krok do budúcnosti


Nezvyčajnú popularitu značka adidas vďačí taktiež inovačnému prístupu ku svojim projektom. „Ak nie ste o krok pred nami, robíte krok vzad!”– tohto hesla sa držia projektanti adidas a stále pracujú nad novými technologickými riešeniami, aby milovníkom značky zaručili maximálny pocit komfortu a dokonalý mestský dizajn. Obuv so zabudovaným systémom Micropacer vo forme malého displeja umiestneného v podrážke, či klasický model adidas Adicolor s nezvyčajnou možnosťou personalizácie? Takéto nápady nemohli ostať nepovšimnuté! Inovatívnosť, priekopníctvo a správne vycítenie potrieb teniskových fanúšikov – značka adidas roky získavala dôveru a obdiv po celom svete, výsledkom čoho sú modely ako adidas X_PLR v súčasnosti jednými z najviac kupovaných topánok medzi milovníkmi uvoľneného štýlu v oblasti streetwearu.Obuv adidas X_PLR – líder nemeckej značky


Kedysi skromná obuvnícka dielňa, dnes gigantický holding, ktorý je jedným z najväčších výrobcov športového oblečenia a obuvi na svete – značka adidas prešla obrovskú cestu, ale na tom sa to neskončilo! Projektanti značky stále predstavujú nové streetwearové perly, medzi ktorými sa nedávno objavili taktiež dizajnérske adidas X_PLR. Obuv si okamžite získala sympatie tisícov milovníkov tenisiek z každej geografickej šírky. Máte radi mestské experimenty, ale niekedy si radšej vyberáte klasickejšie riešenia? Model adidas X_PLR je ponuka presne pre Vás! Minimalistický vzhľad a univerzálna farba sa osvedčia v každom outfite na bežný deň. Bočné panely všetkých verzií týchto kultových tenisiek zdobia tri známe pásiky adidas, preto si môžete byť istí, že s týmito topánkami bude každý look dokonalý! Výnimočne mäkká podšívka vo vnútri zabraňuje vzniku bolestivých odrenín a antibakteriálna vložka Ortholite sa stará o pocit sviežosti aj počas celodenného používania. Celok bol osadený na odpružujúcej podrážke z peny EVA, ktorá zaručí, že chôdza bude pre Vás radosťou! Práve vďaka tomu je model jednotkou nielen v šatníku žien, ale aj mužov a najmenších fanúšikov mestského štýlu. Ešte stále sa zamýšľate prečo sú adidas X_PLR také populárne? Odpoveď je jednoduchá! Spoľahlivé odpruženie, perfektné pohodlie a klasický dizajn – tento model v sebe spája všetko! Vyberte si svoje obľúbené adidas X_PLR a dobyte ulice veľkomiest vo svojom štýle!Obuv adidas X_PLR vs adidas NMD – ktoré si vybrať na tréning?


Beháte, cvičíte v posilňovni alebo chodíte do fitness klubu? V tom prípade ste už určite stáli pred dilemou výberu tej správnej obuvi na tréning. Rozhodnúť sa pre jeden z technologicky revolučných modelov určených pre profesionálnych športovcov alebo radšej siahnuť po módnych, a pritom pohodlných teniskách, ktoré môžete využiť aj počas obyčajnej prechádzky mestom? V tomto článku spoznáte základné prednosti dvoch z najpopulárnejších modelov značky adidas: adidas X_PLR a adidas NMD. Ktorý z nich sa osvedčí pri náročnom tréningu?Milovníci tenisiek, prikradnite sa!


Tenisková móda útokom dobyla svet streetwearu a nielen ten. Športovú obuv nosia takmer všetci – od milovníkov každodenného pohodlia po znalcov najnovších trendov. V anglickom jazyku sa v súčasnosti najpopulárnejšia lifestyle obuv, naše tenisky, nazývajú „sneakers”? Tento výraz pochádza od slova „sneak”, ktoré jednoducho znamená „zakrádať sa”. Prvá nazúvacia športová obuv bola vyrobená už… koncom XVIII. storočia! Model bol ušitý z výnimočne priedušných a priliehavých materiálov, preto mali prví milovníci tenisiek alebo aj „sneakerheadi” pocit výnimočne ľahkého kroku, ktorý by sa dal prirovnať k nenápadnému a tichému zakrádaniu. Odvtedy sa veľa zmenilo a súčasné tenisky ako adidas X_PLR alebo adidas NMD ničím nepripomínajú priekopnícky model spred stáročí. Dokonalé pohodlie, netypický dizajn, majstrovské odpruženie – prečo by sme tenisky mali nosiť len na výlety alebo do mesta na stretnutie so známymi?Tenisky adidas na tréning – je to dobrý nápad?


Ak sa venujete tréningu profesionálne viete, že výber vhodného tréningového oblečenia a obuvi je veľmi dôležitý. Intenzívny výkon bez vhodnej opory Vás môže vystaviť eventuálnym odreninám a úrazom. Najväčšie značky sú si vedomé týchto požiadaviek, preto sa známi projektanti ešte stále pretekajú v nápadoch na čoraz novšie technologické riešenia pri jednotlivých modeloch. Znamená to však, že ak navštevujete posilňovňu niekoľko krát do týždňa musíte si zakúpiť super moderné topánky za 200 EUR? Ak chcete a máte takú možnosť, prečo nie? Ak Vám záleží na dobrej ochrane a pohodlí, pričom si ceníte dobrý vzhľad a praktické riešenia, môžete sa rozhodnúť aj pre jeden z modelov populárnych lifestyle topánok. Mnoho ľudí si myslí, že obuť si modely takých tenisiek ako adidas X_PLR alebo adidas NMD do posilňovne je prejavom vrcholnej nezodpovednosti. Stačí však dodržať niekoľko jednoduchých zásad a kvalitné lifestylové topánky Vám môžu pri tréningu slúžiť po dlhý čas! Vyberte si jeden z modelov známej značky a získate záruku najvyššej kvality materiálov a spoľahlivého prevedenia. Výrobky značky adidas známej vďaka svojmu športovému DNA sú jednými z najlepších topánok určených na tréning.

Obuv adidasX_PLR vs. adidas NMD – 3 faktory, na ktoré by ste mali dať pozor:


1. Po prvé – odpruženie! Ak model, ktorý ste si vybrali dobre odpruží otrasy pri pohybe je to prvý signál toho, že si ich môžete vziať aj na tréning. Ako to overiť? Oplatí sa opýtať konzultantov v predajni alebo si jednoducho dôkladne všimnúť označenie daného modelu. Obuv adidas X_PLR má podrážku so špeciálnou vrstvou peny EVA. Pórovitý materiál je veľmi elastický a skvele odpruží. Málo osôb vie, že pena EVA slúži taktiež na výrobu športových chráničov, podláh, ba dokonca aj… hračiek! Ďalším materiálom, ktorý stojí za pozornosť je revolučný systém boost. Mäkkosť, pohodlie a efektívne odpruženie – to sú prednosti inovačných riešení adidas. Tisíce elastických kapsúl, z ktorých pozostáva podrážka modelu adidas NMD spôsobujú, že chôdza v týchto topánkach bude čistou radosťou!


2. Po druhé – zvršok! Veľa osôb sa rozhodne trénovať v lifestylovej obuvi, ale nie všetci vedia, ako si vybrať tú správnu. Bežecký pás a obľúbené adidas Gazelle alebo orbitrek a štýlové adidas YEEZY POWERPHASE? Obutie niektorých modelov na tréning je častokrát športovým faux pas. Prečo? Nielen športový dizajn je dôležitý, ale predovšetkým typ zvršku vybraného modelu. Nízka konštrukcia obuvi môže spôsobovať „vypadávanie” päty a akékoľvek kožené elementy zbytočne pridávajú obuvi na váhe, čím zvyšujú aj nepohodlie. V tom prípade je preto lepšie siahnuť po o niečo vyššej obuvi, ktorá je vďaka použitým priedušným materiálom ľahká a maximálne pohodlná. Oba modely, adidas X_PLR, ako aj adidas NMD majú ľahký a dobre priepustný zvršok, preto ich môžete poľahky zladiť so svojim športovým lookom. Oplatí sa spomenúť, že adidas X_PLR majú dodatočne aj špeciálnu vložku Ortholite. Jej antibakteriálne vlastnosti zaručujú sviežosť aj počas výnimočne náročnej fyzickej aktivity. Ktovie, možno práve tento prvok bude mať vplyv na to, ako sa rozhodnete?


3. Po tretie – stabilizácia a optimálne prispôsobenie! Skvelé odpruženie, dokonalá ventilácia vzduchu, zaujímavý vzhľad – myslíte, že obuv, ktorá spĺňa tieto podmienky si môžete bez obáv zobrať na cvičenie? Nie celkom. Je potrebné klásť dôraz taktiež na dobru stabilizáciu. Solídny systém zaväzovania zaručujúci ideálne prispôsobenie je zárukou toho, že Vaše nohy budú počas tréningu v bezpečnej polohe. Takéto riešenie zníži riziko bolestivých otlakov, odrenín, či dokonca zranení. Zamýšľate sa, či si kúpiť adidas X_PLR alebo adidas NMD? Systém šnurovania použitý v oboch modeloch Vám môže výber uľahčiť. Tradičné zaväzovanie obuvi adidas NMD sa osvedčí pri tréningu vyžadujúcom maximálne prispôsobenú obuv. Na druhú stranu adidas X_PLR s inovačným systémom bočných panelov je skvelým riešením pre osoby venujúce sa tréningu, ktorý si vyžaduje väčšiu pružnosť. Premyslite si preto špecifiká fyzickej aktivity, ktorej sa budete venovať a do toho!×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]