Presvedčte sa o tom, prečo sa ich kúpa oplatí!

adidas nmd_r1
adidas nmd_r2

A teraz ponuka pre všetkých moderných nomádov! Mesto je váš živel? Neviete si predstaviť ani deň bez potuliek ulicami veľkomesta? Značka adidas vie, čo potrebujete! Ak hľadáte tenisky, ktoré sa osvedčia v každom mestskom priestore, vtedy budú adidas NMD dokonalým riešením! Nie ste presvedčení o ich nepochybne unikátnej pozícii na zozname najslávnejších tenisiek? Je rad na nás, aby sme to zmenili! Niekoľko bodov, stručné informácie, opodstatnené argumenty - presvedčte sa, že adidas NMD sa oplatí mať!

Prezrite si kolekciu adidas NMD pre ženy:

139.99

103.99 €

139.99

125.99 €

Pánske

adidas NMD – vyhľadávaný objekt fanúšikov športovej módy.

Dámske

Pohodlie v dokonalom prevedení slávnej značky.

obuwie adidas nmd

Kultové nomády

Od dátumu oficiálnej premiéry tohto modelu tenisiek adidas ešte neuplynulo veľa času a adidas NMD si už získali status kultových. Ako je to možné? Úplne nová variácia na tému každodennej lifestylovej obuvi je výsledkom spojenia inšpirácie čerpanej z troch vlajkových modelov nemeckej značky. Micropacer, Rising Star a Boston Star - nadčasové verzie obuvi z 80. rokov poslúžili návrhárom k stvoreniu úplne novej kvality na medzinárodnom obuvníckom trhu. Očakávanie na premiéru adidas NMD pripomínalo záujem, akému sa tešili najviac limitované kolaborácie alebo zberateľské verzie Jordanov. Neuveriteľná popularita je zásluhou nielen správnej marketingovej prípravy značky, ale predovšetkým - samotného charakteru absolútne jedinečných adidas NMD. Milovníci tenisiek po celom svete dostali ponuku aká sa neodmieta - pohodlie pri používaní a výnimočný dizajn v jednom? A to bola trefa do čierneho! Chcete spoznať všetky prednosti adidas NMD? Tu sú:

buty adidas nmd

Prechádzky po meste sa stávajú maximálnym potešením

Prezrite si kolekciu adidas NMD pre mužov:

149.99

129.99 €

139.99

87.99 €

139.99

87.99 €

139.99

87.99 €

139.99

125.99 €

139.99

125.99 €

139.99

89.99 €

139.99

125.99 €

139.99

109.99 €

adidas nmd

Maximálne prispôsobenie, ľahkosť a pohodlie, čiže zvršok Primeknit

Za čo milujeme adidas NMD? Väčšina milovníkov tenisiek sa v tejto otázke zhodne - to, čo v tomto modeli najviac priťahuje je komfort, ktorým medzi ostatnou ponukou vynikajú! Výnimočná úroveň pohodlia pri používaní je zásluhou ľahkého, priedušného a... maximálne priľnavého zvršku. Zvršok väčšiny topánok z línie adidas NMD bol stvorený z jedného kusa materiálu Primeknit. Vďaka inovačnému riešeniu model prilieha ku chodidlu ako ponožka a neobmedzuje slobodu pohybu. Mäkký materiál zaručuje maximálnu pružnosť, ale aj správnu oporu pri chôdzi. Jemný úplet Primeknit znižuje riziko vzniku bolestivých odrenín alebo rán. Ak sa rozhodnete pre nákup adidas NMD pamätajte si, že si môžete vybrať aj verziu so zvrškom vyrobeným zo sieťoviny.

adidas nmd

Odpruženie v štýle Boost!

Vedúce svetové značky robia všetko preto, aby zdokonalili tlmenie svojich tenisiek, ale to, čo v roku 2013 predstavili návrhári adidas prekonalo najsmelšie očakávania všetkých znalcov tematiky. Systém Boost predstavoval veľkú revolúciu v obuvníckej branži. Tvorcom technológií sa podarilo stvoriť podrážku, ktorá bude maximálne pružná a zároveň poskytovať potrebnú stabilitu. Do chvíle uvedenia inovačnej peny Boost na trh používatelia nevedeli, čo je skutočné pohodlie! Materiál zložený z tisícov malých odpružujúcich kapsúl používateľom zaručí najvyššie pohodlie, správnu mäkkosť, ako aj efektívne odpruženie. Inovačný materiál Boost využitý v podrážke adidas NMD vznikol vďaka spolupráci s jednou z najznámejších chemických firiem na svete. Špecialistom BASF sa podarilo napeniť termoplastický polyuretán (E-TPU), čoho výsledkom bol vznik charakteristického materiálu s bunkovou štruktúrou. Can you believe it? Ak vás revolučná pena Boost nepresvedčila o kúpe vlastných Nomádov, vtedy vás určite presvedčí iná netypická črta podrážky spomínaných adidas NMD. Charakteristické "kocky" umiestnené na bokoch dodávajú celku originálny charakter. Tenisky, ktoré majú podobné detaily nájdete len veľmi ťažko!

Farby na výber - adidas NMD vo verzii pre každého

Myslíte si - oukej. Populárny model, geniálne pohodlie, zaujímavý dizajn - tieto topánky budú mať všetci! Bez obáv - projektanti značky majú na pamäti vašu individualitu, preto v ponuke adidas nájdete celú škálu dostupných farebných verzií žiadaného modelu. Klasická biela alebo tlmená sivá? Tmavozelená, púdrovo ružová alebo krvavo červená? Komu ako pasuje! Nemecká značka robí všetko, aby v nás opätovne prebudila fascináciu svojím výnimočným modelom. A je treba priznať - darí sa im. Fanúšikovia kultových troch pásikov vo vydaní adidas NMD môžu raz za čas počítať s malou zmenou v podobe novej kolaborácie alebo osvieženej verzie kultového prototypu. Stay tuned!


Model adidas NMD - must have v šatníku každého súčasného nomáda!

Hľadáte seba, vlastný štýl, vlastné cesty v mestskej džungli? Model adidas NMD bol stvorený pre takých nomádov ako ste vy! Názov obuvi pochádza z francúzskeho "nomade", čiže "putujúci". Kým je nomád v spoločenskom ponímaní? Je to energický a zapálený obyvateľ veľkomestských ulíc! Je to aktívna osoba zameraná na rozvoj, ktorá sa snaží zo života získať to najlepšie! Ste v neustálom pohybe a streetwear je vaše druhé meno? Modely z kolekcie adidas NMD si v takom prípade zasluhujú miesto vo vašom šatníku!

adidas NMD
KOMPLETNÁ KOLEKCIA
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]