Biele Fila Ray Low dobýjajú streetwear!

Białe Fila Ray Low

Evergreen, ktorým sú biele tenisky, v spojení s logom kultovej značky, je receptom na nepochybný úspech. Nečudo, že Fila Ray Low Low bleskovo ovládli ulice a stali sa nielen jedným z najpopulárnejších modelov druhu dad shoes, ale jednoducho novou klasikou.


Veľký come back kultovej značky


Značka Fila , vznikla na začiatku minulého storočia a spočiatku vo svojej ponuke lifestylovú obuv ani nemala. Talianska značka sa orientovala na vybavenie a oblečenie pre alpinistov. Avšak, ako to zvyčajne v prípade športových značiek býva, kvalitu a dizajn rýchlo ocenili aj obyčajní smrteľníci. Za tým muselo samozrejme nasledovať aj rozšírenie jej sortimentu. A samozrejme rozsah jej pôsobenia. V 70. rokoch sa Fila otvorila na produkciu oblečenia pre iné športové disciplíny a začala aj spoluprácu s hviezdami športu. To jej prinieslo prudký nárast popularity. V 80. rokoch začala pomaly schádzať z kurtov, ihrísk a svahov do mestských ulíc. Skutočný boom na oblečenie, obuv i doplnky značky však nastal v 90. rokoch. Vtedy by ste nenašli osobu, ktorá by nepoznala slávne logo v podobe písmena "F".


Dad shoes


Aj napriek obrovskej popularite, značka Fila na prahu 20. storočia zmizla z dohľadu. Avšak po niekoľkých rokoch sa vrátila a prešla z talianskych do kórejských rúk. Tak nastali nové časy značky, ktorá sa po svojom návrate stala jedným z najdôležitejších hráčov streetwearu. A výrobkom, ktorý v jej ponuke vyvolal najväčšiu senzáciu boli... dad shoes. Fila tento trend takmer absolútne ovládla a stala sa takpovediac jedným z jeho priekopníkov. O čom je reč? O prerobenie masívnej lifestylovej obuvi populárnej v 80. a 90. rokoch, najčastejšie sivej, ktorú si vtedy obľúbili staršie osoby, na niečo absolútne novátorské a cool. Spočiatku bola preslávená "škaredosť" modelov ešte dodatočne zdôrazňovaná, aby zvýraznenie niektorých čŕt tejto obuvi spôsobilo, že bude taká škaredá, až bude krásna. Ďalším krokom bolo pohranie sa s konštrukciou: skladané zvršky, farebné kombinácie, futuristické elementy alebo obrovské podrážky pripomínajúce kopiace sa oblaky. Biele Fila Ray Low sú rezervovanejšie. Tieto tenisky sú ideálnym kompromisom medzi retro inšpiráciami, klasikou a trendom ugly shoes.


Dad Shoes Fila Ray Low

Biele tenisky - must have v každom šatníku.


Klasická konštrukcia zvršku Fila Ray Low je pokrytá niekoľkými vrstvami materiálov (priedušnou sieťovinou a syntetickou kožou), ktorá tvorí dynamické, ale mäkké "vlny". To isté sa týka podrážky, ktorá sa dopredu mierne zužuje. Štandardný systém šnurovania bola založený na okrúhlych šnúrkach, čo obuvi dodáva originálny charakter. Celok má pomerne masívny profil, čo zaručí, že obuv bude výrazným akcentom celého outfitu. Avšak ich all white prevedenie spôsobuje, že budú univerzálnym doplnkom väčšiny lookov. A k tomu mäkká výstelka, optimálne odpruženie a dokonalá kvalita spracovania, ktoré zaručujú, že obuv bude pohodlná a trvácna. To je odpoveďou na otázku prečo je model taký populárny! Biele tenisky, sú už niekoľko sezón základom každej garderóby - môžete si ich obuť s džínsami, ako aj vreckovým nohavicami alebo teplákmi, či so šatami, trenčkotom, dokonca aj... so sakom. Určite aj vtedy, keď hľadáte klasické a univerzálne riešenia, venujete pozornosť aktuálnym trendom. To, že mnoho milovníkov streetwearu si obľúbilo model Ray Low vyplýva z faktu, že táto obuv v sebe dokonale spája dva uvedené faktory. Na jednu stranu si môžete byť istí, že časy jej slávy potrvajú dlhšie než len jednu sezónu, a na druhú stranu, dokonale zapadne medzi najnovšie trendy. Tenisky sú v ponuke v pánskych, ako aj dámskych veľkostiach - obe verzie nájdete v Sizeer.


zobacz białe buty fila
[script]$(document).ready(function () { $(window).scroll(function () { if ($(window).width() > 1024) { if ($(this).scrollTop() >= $('.s-last-img').offset().top - 600) { $('.sidebar').addClass('is-sticky'); } } });});[/script]

Ponuka Fila Ray Low PRE ŽENY

99.99

50.99 €

99.99

50.99 €

99.99

50.99 €

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]