Ako si vybrať pánske tričko?

Tričká sú základom pánského šatníka. Sú pohodlné, univerzálne a bohatá ponuka dostupná v obchodoch ich určite povzbudí k nákupu. Môžete ľahko nájsť tričká, ktoré vyhovujú vášmu individuálnemu štýlu. Práve tričká často ukazujú charakter človeka , ukazujú jeho štýl a osobnosť. Ďalšou črtou tričiek, ktorá určuje ich popularitu, je aj ich atraktívna cena. Trička nie sú drahé - a to aj značkové tričká Nike, adidas, Puma a Umbro môžete získať za cenu niekoľkých eur.

Najmodernejšie značky

Ktoré tričká sa najviac nosia? Tu nie je žiadne pravidlo, závisí to vo veľkej miere od osobných preferencií aa veku. Jedna vec je istá - v online obchode Sizeer.sk si každý vyberie niečo pre seba. Nájdete tu klasické, jednoduché tričká Timberland, ako aj extravagantnejšie modely v kontrastných farbách alebo s nápadnými nápismi, ako napríklad výrazné tričká Nike O'Neill.

Vyberte si svoju veľkosť

V online obchode Sizeer.sk nájdete detailnú tabuľku veľkostí pre každé tričko.Ak chcete vybrať správne tričko, musíte zvážiť všetky rozmery: celková dĺžka, dĺžka rukáva, šírka hrudníka, šírka ramien, šírka v spodnej časti.S týmito informáciami je rozhodne ľahšie zakúpiť dobrý rozmer. Ak chcete, aby vaše tričko vyhovovalo vašim očakávaniam, tiež zmerajte svoje obľúbené a osvedčené tričko, ktoré máte vo svojom šatníku, a potom porovnajte rozmery v tabuľke. Presná analýza veľkostných tabuliek vám pomôže vyhnúť sa chybám pri výbere správnej veľkosti.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]