Ako si vybrať dámsku bielu obuv?


Každá žena by okrem pohodlných a praktických kusov oblečenia na bežné nosenie mala mať aj univerzálne modely obuvi. Láska k topánkam dokáže do takej miery ovládnuť nejednu dámsku garderóbu, že častokrát značne presiahne miesto, ktoré im bolo v šatníku vyhradené. Mnoho žien sa snaží pri nákupoch robiť vedomé rozhodnutia a na základe zdravého úsudku sa vzdá extravagantných strihov a modelov obuvi, ktoré si obujú len niekoľkokrát za rok, a radšej si kúpi niečo univerzálne a praktické. Klasické a tlmené farby, ako napríklad biela predstavujú bezpečnú voľbu, ktorá sa osvedčí v rôznych situáciách. Avšak v prípade obuvi je táto farba skutočnou módou výzvou - niečo špeciálne pre všetky ženy, ktoré sa rady bavia s módou a experimentujú s vlastným štýlom. Ako si vybrať bielu dámsku obuv, aby ste vyzerali módne a štýlovo? Čím sa riadiť počas nákupov? V článku vám poradíme čomu venovať osobitnú pozornosť.


Dámska biela obuv - novodobé riešenie


Pri hľadaní vhodného páru obuv nás môže množstvo vzorov, strihov a farieb obuvi, ktoré trh ponúka úplne ochromiť. Ak uprednostňujeme tlmenú a zdalo by sa, že aj univerzálnu farbu akou je biela, otázkou ostáva ako si vybrať dámsku bielu obuv, aby sme ju mohli nosiť dlhšie než len jednu sezónu a nevyzerali pri tom gýčovito. Pamätajte na niekoľko nižšie uvedených pravidiel a určite urobíte tú správnu voľbu:


Stavte na overené značky: ak ste sa rozhodli pre nákup bielej obuvi alebo práve taká chýbala vo vašom šatníku, a rozhodli ste sa dohnať zaostalé, nekupujte si prvý pár, na ktorý narazíte v najbližšom obchode alebo populárnom obchodnom reťazci. Nenechajte sa zlákať nízkou cenou - zvyčajne nejde v páre s kvalitou.


Dôkladne definujte svoje očakávania: hľadáte pohodlný pár na bežný deň? Vysnívali ste si biele topánky na tréning? Alebo potrebujete biele opätky na večierok alebo rodinnú udalosť? Biela obuv sa pri podobných alebo aj iných príležitostiach skvele osvedčí. Bude zaujímavým doplnkom mestského looku a umožní vám cítiť sa výnimočne bez ohľadu na situáciu.


Venujte pozornosť materiálom: nie je žiadnym tajomstvom, že biela je farbou, na ktorej sú viditeľné aj tie najmenšie nečistoty. Preto, ak hľadáte obuv na každodenné používanie, snažte sa vybrať si model, ktorý bude jednoduché vyčistiť. Vďaka tomu nebudete svoj výber ľutovať a obuv len tak ľahko neupadne do zabudnutia na dne vášho šatníka.


Nešetrite na obuvi: pohodlné a praktické topánky sú základom mnohých outfitov. Chránia naše pohodlie a dobrú náladu. Preto, ak hľadáte model obuvi, ktorý bude základom mnohých outfitov a zaujímavých kombinácií, odložte si trochu peňazí a investujte do dobrých topánok, ktoré vám budú slúžiť niekoľko rokov. Ide tu predsa o vaše zdravie a štýlový vzhľad!Farba ideálna na sezónu jar-leto


Dámska biela obuv je absolútnym hitom posledných sezón. Obyčajné šľapky, letné sandále, výrazné členkové topánky, nadčasové tenisky a ženské lodičky - v bielej farbe vyzerajú skutočne štýlovo. Biele topánky už dávno stratili povesť lacných a obyčajných, čoho najlepším dôkazom sú legendárne tenisky od Converse, kultové Superstar od adidas a "topánky pre oteckov", ktoré si postupne podmaňujú módny trh a vyskytujú sa v ponuke najrôznejších značiek. Táto farba sa osvedčí najmä na jar a v lete, preto ak ešte nemáte pár v tomto odtieni, je čas to zmeniť!


[script]$(document).ready(function() {$(window).scroll(function() { if ($(window).width() > 1024) {if($(this).scrollTop() >= $('.b-footer').offset().top - 1000) {$('.sidebar').addClass('is-sticky');} }}); });[/script]
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]