Ako si správne vybrať krátke šortky?

Jak vybrat sandály pro děti?

Keď sa blíži leto, je čas pripraviť sa na ukázanie svoich nôh!Pozrite sa na ponuku šortiek a nohavíc, ktoré budú vhodné pre letnú sezónu. Pri plánovaní takýchto nákupov je dobré vedieť, čo treba hľadať, aby ste správne nákupili. Výber správnych šortiek, ktoré pekne zvýraznia vašu postavu, závisí od viacerých faktorov. Samozrejme veľkosť je rozhodujúca. Ak nakupujete v internetovom obchode, vždy použite tabuľku veľkostí. Upozorňujeme, že dokonca aj výrobky rovnakej značky a rovnakej veľkosti sa môžu líšiť rozmerom, takže si pozrite veľkosť každého produktu, ktorý vás zaujíma.

Šortky pre ženy a mužov

V Sizeer.sk je každý výrobok individuálne meraný, takže výber je o veľa jednoduchší.Môžete tiež zmerať svoj obľúbený pár šortieka na základe týchto rozmerov si môžete vybrať veľkosť v on-line obchode. Dobre vybrané šortky by mali priliehať v páse dostatočne natoľko, aby nevyčnievali, ale nesmú byť príliš tesné. Pokiaľ ide o šortky alebo nohavice, skontroľujte, či nie sú tesné, či si ich môžeme pohodlne zapnúť a taktež či nie sú veľmi voľné, lebo vtedy nam pridajú objem a naša postava v nich nevynikne.

Šortky ideálne na leto

V prípade šortiek pre ženy veľa závisí od typu postavy. Dievčatá s masívnejšími, krátkymi nohami by ich nemali skrácať šortkami, ktoré sú tesne do kolien. Na druhej strane štíhlé dievčatá s úzkymi bokmi môžu nosiť krátke šortky s výraznými vzormi a výraznými odtieňmi. Výber letných šortiek súvisí aj so štýlom, ktorý uprednostňujeme. Našťastie sortiment šortiek je taký veľký, že môžeme ľahko nájsť modely, ktoré vyhovujú všetkým..

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]