Ako odlíšiť New Balance od napodobenín?


New Balance je jednou z najpopulárnejších línii obuvi pre milovníkov tenisiek. Vznikla v roku 1906 a v priebehu rokov si získala sympatie miliónov používateľov po celom svete, vďaka čomu má obuv onačená slávnym "eNkom" v súčasnosti status kultovej. Na internete môžete často naraziť na reklamy, kde je obuv New Balance ponúkaná za "zvýhodnené" ceny. Takýmto spôsobom je možné dať sa rýchlo nachytať nečestným predajcom a stať sa vlastníkom bezcenného falzifikátu. V texte, ktorý si nižšie prečítate vám poradíme ako sa nenechať oklamať.

Za čo platíme pre kúpe originálnych New Balance?


Sú takí, ktorí krútia hlavou nad tým, prečo by mali platiť niekoľko desiatok, dokonca stovák eur za značkovú obuv, keď si môžu za oveľa menšiu čiastku zakúpiť identické alebo veľmi podobné topánky. Niektorí chcú ušetriť a hľadajú obľúbenú obuv v zľavách na internete, častokrát aj na online aukciách. Nie je to najlepší prístup, keďže takýmto spôsobom podporujeme podvodníkov a prispievame k narušovaniu samotného trhu. A my na tom tiež veľmi nezískame. Prečo? Originálne výrobky sú vyrábané z kvalitných materiálov, ktoré nám majú zabezpečiť pohodlie a sebaistotu. Naviac, v originálnej obuvi sú používané mnohé technológie a konštrukčné riešenia, ktoré v imitáciách nenájdete, prípade budú horšej kvality. Všetky tieto faktory majú vplyv nielen na kratšiu životnosť obuvi, ale taktiež naše každodenné pohodlie a predovšetkým našu bezpečnosť. Nosenie podvrhu má často za následok bolestivé odreniny a otlaky. Už tento aspekt by mal byť kľúčový pre mnohých, pretože nik nechce, aby sa jeho obuv po niekoľkých mesiacoch používania rozpadla.

Aké sú originálne New Balance?


New Balance vyrábané už niekoľko desaťročí sú typické nielen príjemným dizajnom, ale aj vysokou kvalitou prevedenia a dôrazom na detaily. Preto sa šatník oplatí vybaviť originálnymi výrobkami a dávať si pozor na internetové aukcie, kde sa jednoducho môžeme stať obeťami podvodu.

Ako rozoznať originálne výrobky?


Rozoznať originálnu obuv New Balance môže byť neľahká úloha, najmä v prípade osôb, ktoré sa vo výrobkoch bostonskej značky veľmi nevyznajú. Je potrebné sa bližšie prizrieť konkrétnemu modelu, aby sme si všimli určité elementy, ktoré sú trvalou súčasťou originálnych topánok a v prípade napodobenín nemusia figurovať. V prvom rade je potrebné venovať pozornosť obalu, keďže originály sú balené do značkového balenia a falzifikáty častokrát zakúpime v obyčajných plastových taškách. Na obale musí byť umiestnené logo výrobcu a detailné informácie o konkrétnom modeli. Ak ste aspoň raz vlastnili značkové tenisky, určite budete oveľa ľahšie vedieť rozoznať originálny model od fejku. Tie druhé vyzerajú bezchybne a okamžite je možné všimnúť si dôkladnosť s akou boli vyrobené. V prípade imitácií sa častokrát už po otvorení krabice v povetrí vznáša závan nekvalitných materiálov a lacných lepov použitých na spájanie jednotlivých elementov obuvi.

Ako by originály mali vyzerať?


Originálna obuv New Balance bude vyrobená precíznym spôsobom, čo znamená aj dôkladne prešívané alebo zlepené časti. V originálnych výrobkoch nájdeme aj správne štítky, vo vnútri aj na vonkajšej časti, a taktiež firemné označenia.

Prezrite si modely New Balance
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1710_0').removeAttr('required');}});});[/script]